Bayanların bakım yapmasını,süslenmesini kendilerine yoran beyler, sizlerde bayanlar için mi bakımlı geziyorsunuz?

Bayanların bakım yapmasını,süslenmesini kendilerine yoran beyler, sizlerde bayanlar için mi bakımlı geziyorsunuz? Vucut geliştiriyorsunuz yoksa ?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Ne sandın.

- Vücut fazla geliştirmedim. Baklava, pazu ve adonis. O kadar.

- Cildime önem veriyorum. (Bebek poposu gibi maşallah)

- Saç bakım ürünlerim var. Duştan sonra kullanıyorum.

- Tırnaklarımı ve ense traşımı geçirmiyorum.

- Giydiklerimin hepsi jilet gibi ütülüdür ve tertemizdir.

- Kokuma önem veririm. Çok hafif uyarıcı olan bir parfümüm var. (Adını vermiyorum beyler)

- Ayakkabılar yeni alınmış gibi görünür hep.

- vs. vs. Bir sürü daha teferruat.

0|0
    0|0
  • kim dış görünüşünü öne çıkartıyorsa amaç başkalarına güzel görünmek ve etkilemektir. Çünkü hiçbir kadın dağda yaşayıp da süslenip püslenmez ve hiçbir erkek vücut geliştirmez kimse kendini kandırmasın. Kışın soğuğunda titreyerek yürür ama mini eteği giymekten vazgeçmez diğeri de sıfır kolla gezer sorsan öyle rahat ediyorlar ama gece yorgana sarılıyorlar :)

0|0
    0|0
  • kendime söylemesemde belki bayanlar için gerçi olmaması lazım çünkü kadınların çoğu ne istediğini bilmez

0|0
    0|0
  • elbette işin o kısmıda var. dış dünyada/sosyal çevrende nasıl görüneceğin, nasıl bir izlenim bıracağın önemlidir.

0|0
    0|0
  • bayan kadar etkileyici ve alımlı olamaz hiçbir erkek... ne yparsa yapsın

0|0
    0|0
  • dostum sorunun ney senin.

0|0
    0|0
  • erkek kadın için yaşar, kadın da diğer kadınlar için.

0|0
    0|0
  • Valla benim öyle bi derdim yok ama karım hep onu idaa eder. Benim gözümde karımdan değerli bitek angelina julie oda yakalarsam.

0|0
    0|0
  • evet

0|1
    1|0
  • benlik bi durum yok burda göbeğimle mutluyum

0|0
    0|0
  • bizde bakıyoruz kendimize kim demiş bakmıyoruz die :)

0|0
    0|0
  • kendim için yapıyorum desen yalan olur ama şu ara doğalım :)

0|0
    0|0
  • Pedikür, manikür , makyaj yapmam , ama diğer bakım konularında çoğu kadını geride bırakırım , bunları niye yapıyorum dersen benim gibi playboy bakımsız olamaz

0|0
    0|0
  • vücut geliştirmeye de gidiyorum elbiselerime giyimime de temizliğime de önem veriyorum hepsi kendim için. Kadınlar da bakımlarını kendileri için yapıyorlardır aksini düşünmedim.

0|0
    0|0
  • heralde yaz gelsinde o vücudla bikaç hatun tavlasınlar amaç bu en yok efendim olurmu öyle şey diyen adam bile bunu ister ego tatmini sonuçta

0|0
    0|0
  • hanımefendi peki siz erkeğiniz için mi yoksa kızlar arasında en güzel olmak içinmi süsleniyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ben kendim için yapıyorum. Kimse için kendimi değiştirmem.

0|0
    1|0
  • Gece gece iyi güldürdün ne diyim :) bakımlı herzaman bakımlıdır.bakımsız zaten bakımsızdïr.

0|0
    0|0
  • Hobi meselesi PX90 ;)

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    1|0
  • Vucut gelistirme yapmadim. Kendim icin temizlenirm, kendim icin giyinirim, kendim gibi davranirim. Bunlrdan hoslanan bayan varsa, ne ala. Basimin ustunde yeri var.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• yok cınım hepsi hımbıl biz de çok çirkiniz kezbanız ztn yaşasın yabancı kızlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...