Bizim birkaç gün önceden evden ayrılmamız lazım yardım edin!

merhaba ben üniversite öğrencisiyim en yakın arkadaşımla aynı şehirde okuyoruz. biliyorsunuz okulların açılmasına çok az zaman kaldı ve biz bu yaz biyere gidemezdik diye biraz sıkıldık.evdende izin almak büyük bi sorun oluyo.okuduğumuz şehir yaşadığımız yere çok yakın olduğundan dolayı okulların başlamasına birgün kala gitmemiz yeterli olucak tabi ailelerimiz için.fakat biz 2-3 önceden okula gidiyoruz diye evden çıkıyıp bıkaç günlüğüne biyerlere gitmek istiyoruz. ama okula bikaç gun erken gıtmek ıcınde sıkı bı yalan bulmamız gerekıyo ayrıca yurtta kalıyoruz bıze yardım edın fıkrı olan varsa yazsın lutfen aılemıze ne desek bızım bıkac gun erken gıtmemıze ızın verırler sızce?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sistemleri çökmüş, ders seçimlerini gitip orda yapmamız gerekiyormuş

0|0
    0|0
    • vay sevdim bunu bize bu dönem ders seçimi yok benım ailem biliyo ama arkadaşınkiler bilmiyo olabilir en azından birimiznkını halledebılırız tesekkurler =)

• çok yalan var .. daha önce başka kızlara benzer yalanlar bulmak zorunda kaldık :) mesela evde mi yurtta mı kalacaksın?

• yurtta kalıyoruz

Erkekler Ne Diyor 5

• Cumartesi pazar yurt kapalı oluyor kanka duymadın mı ? Cumadan yerleşmen lazım çabuk yurda gel cuma günü :D

0|0
    0|0
    • yok yemezler benım annem gecen sene yurtta calıstı bılıyo kuralları iş çok sakat çoookkk

• Yada arkadaşların dediği ailenden izin iste temizlik yapıcam de dolapları silicem.Elbiseleri düzenleme falan 1 günümü alır. Son günde arkadaşlarla gezeriz de 2 gün sana tertemiz miss gibi

• bence dürüst olun gerçekten aileden izinsiz yapılan geziler pek iyi olmaz ama illaki yalan diyorsan arkdsların yazdığı yalanlar on nnumra :D

0|0
    0|0
  • 3 ay boyunca ne yaptınız ? :D

0|0
    0|0
    • evde yattık .d hiç biyere gıdemedık soru bu işte sıkıldık

• bence sen kendini kandırmak için yalan arıyorsun..

neticede bu hayat senin...

başına birşey gelse üzülen ailen olacak belki ama cezasını sen çekeceksin...

kusura bakma ben yardım etmek istemem...

0|0
    0|0
    • etmezsen yazma o zaman basıma ne gelebılırkı 10 yasında cocuk degılım sonucta gıtcegmz yerde yarım saatlık yol basımabısey gelcek olsa onların yanındaykende gelır ve yıne uzulen onlar olur

• bir süre okula gitmeyin

0|0
    0|0
    • yok bu seferde devasızlık sıkıntımız oluyo ileriki zamanlarda

Kızlar Ne Diyor 3

• Aileden onay almadan gidilen seyahat hayırlı olmaya bilir.

1|0
    0|0
    • malesef baska caremız yok ama zaten gıtegmız yer yıne cok uzak bıyer olmcak vede bır yada ıkı gun

• ilk hafta okulu ekin

1|0
    0|0
    • yok önceden yaptık o salaklıgı ama bizim hocalar ılk haftadan ımza alıyolar sonradan devamsızlıktan cok sıkıntı cekıyoruz

• ben de seni :D

• =)=)

• burs başvurusu yaptık.görüşmeye çağırıyorlar.

0|0
    0|0
    • buda mantıklı fakat nereye yaptınız ne sordular neden olmadı falan filan ayrıntı sorarlarsa kesn yakalnırız

• biz bişi yapmıyoruz ama olcak olan bu madem bişi yapçaz yakalnmadan halletmek lazım

• kural 1: kendi yalanına önce kendin inan.

kural 2: gerisi gelir.

Yükleniyor...