Bir sabah uyandınız ve evlatlık olduğunuzu öğrendiniz, tepkiniz ne olurdu?

Sabah uyandınız ve anneniz size sizi evlatlık aldığını söyledi tepkiniz ne olurdu? Ne hissedersiniz? Ne yapardınız?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• Ben küçükken abim beni kızdırmak için bir zamanlar annem ve babam beni kapının önünde bir sepetin içinde bulduğunu söyler beni ağlatırdı :).Sen nereden biliyorsun derdim yaşlı gözlerle ve abim ben hatırlıyorum sepeti ben içeri taşıdım diye beni hüngür hüngür ağlatırdı.Eğer evlatlık olduğumu öğrenseydim hiç bir şey değişmezdi.Babamı çok seviyorum ve babama çok benziyorum ve annemin zıttıyım hem fiziksel hemde yapı olarak ama duygularım hiç değişmezdi onları aynı sevgiyle yaklaşırdım ama geçmişim ve gerçek ailem hakkında çok sorularım olurdu.Onlarıda tanımak çok isterdim ve bu ara benim babamda evlatlıktır.Benim babamı çocukluğunda çocukları olmayan bir akrabalarına evlatlık vermişler ve buna rağmen babam kend öz annesine ve babasına ve kardeşlerine geri dönmüş ve her iki ailesinede maddi ve manevi her şekilde bakmıştır.Onun gibi yapardım

İyi paylaşımlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sabahları gergin oluyorum bizde bu sabah söylenmez akşam söylerler

2|0
    0|0
  • boşlukta gibi hissederim ama normal davranırım.

0|0
    0|0
  • "Vay arkadaş neler neler dönmüş" der, ne yapıyorsam yapmaya devam ederim.

0|0
    0|0
  • Biraz afallardım sonra kendime gelip Zengin bir aile olsalar beni evlatlık vermezlerdi derdim :D O zaman koy dötüne rahvan gitsin deyip şuanki aileme sahip çıkardım :P İşin espirisi bir yana hoş bir durum olmazdı umarım evlatlık değilimdir :D

0|0
    0|0
  • anamı babamı aramam! bana sahip çıkanla bi ömürlük kontrat imzalar yola dewam ederim ;)

0|0
    0|0
  • allah kimsenin başına vermesin ne kadarda kolay yazmışsın

0|0
    0|0
  • Bana bakan, beni büyüten, yetiştiren aile benim gerçek ailemdir. Hiç geri kalanı sormazdım aramazdım.

0|0
    0|0
  • İlk bi şok yaşardım tabiki.

Çok da umrumda olmazdı sonradan.

Bunlar bana sevgi gösteriyomu ? gösteriyo.

Gerisi boş.

0|0
    0|0
  • Doğuran değil , bu yaşıma kadar doyurandır benim annem der sarılırdım .

0|0
    0|0
  • Büyüteci alıp geçmişe yolculuk yapmaya başlardım :)

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim böyle bişeyi.

0|0
    0|0
  • Kahvaltı hazırmı.

0|0
    0|0
  • sıkıntılı bi durum

0|0
    0|0
  • Hea ne yapayım?

0|0
    0|0
  • herşey için teşekkürler, iyi günler.

0|0
    0|0
  • Çok sevinirim heralde :D

0|0
    0|0
  • hiç umrumda olmaz. babamın çocukluk fotoları ile benimkiler fotokopi gibi.

0|0
    0|0
  • Evlatlık vereni bulup suratına tukururum.annem beni yetistirendir

0|0
    0|0
  • peki anne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Saabh söylenicek şey mi bu :D Zaten kimseye ebnzemiyorum,küçükken fotoğraflara bakar bakar evlatlık olduğumu düşünürdüm. Kardeşim benim aynım olmasa diycem evlatlığım. Hayatımda değişen hiçbir şey olmazdı herhalde. Beni büyüten insanlar, anne baba dediğim insan hala benim annemdir babamdır. Beni bırakan insanlarla işim olmaz büyük bir kin duyarım,yokluklarını aramam. Ama onlar hakkında çok soru sorardım.

0|0
    0|0
  • anlamıştım zaten bu işte bi i*nelik olduğunu.

0|1
    0|0
    • Mandal ve depozitolu bira şişesi karşılığı aldılar zaten seni..

• gerçek annem çok zenginmiş bikerem.yalıları varmış.ama artisliğine kabul etmiycem onu.

• tekrar uyurdum.

0|1
    0|0
  • Kaçarım lan:D

0|0
    0|0
  • he der gecerim. bu kadar benzemek olmaz.

0|0
    0|0
  • benim adım cafer diye dolanırdım orda burda

0|0
    0|0
  • "Gerçek anam ve babam nerde?" diye sorarim herhalde.

0|0
    0|0
  • Hassstr.

0|0
    0|0
  • sevinirdim ya

0|0
    0|0
    • Yuhj be yaa...

• cunku anne ve babami uzmekten korkuyorum.. oyle olunca biraz daha rahatlarim. bilgisiz elestirme.

• Annemi getirin bana derim ama beni büyüten annemi hep daha fazla severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...