Sizce doğrumu!!! fenerbahçe hedef 1 milyon penaltı diyenlere?

bence yanlıs önce kendi takımlarınıza bakın sen 2000 den sene 2015 kadar en çok kım penaltı kullanmış...

Güncellemeler:
futbol tartısmasını bilen gelsın bura bılmiyen degıl arkadaşlar bız taraf tutmuyoruz soru yoruz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Hala bıkmadan usanmadan FENERBAHÇE yle uğraşıyorlar biz rezil etmekten bıktık artık 6s liler yapmayın böyle birincinin kim olduğu belli zaten

0|2
    0|0
    • senın allahına kurbam dişi kanaryam...:) .) sana katılıyorum...

• Bu marşı biliyorum en sevdiklerim arasında
      Gerci FENERBAHÇE'min bütün marslari güzel:))

• aynen canım bızım butun marslarımız guzeldır...:?

• bence değil
    bu soruyu soruyorsun beyinsiz gsliler gelip hatta bazıları gizlenip var diyecekler ağlıyacaklar

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biz bu sezondan bahsediyoruz şu an hangi sezondayız? Son 15 yıldan bahsetmiyoruz kaldki penaltı olur tabiki verirsin en çok kimin kullandığıda önemli değil çünkü bir maçta 3 penaltı olur verirsin sorun burdada değil haksız penaltılarda tabiki anlayana.

0|0
    1|1
    • aynen kardesım buda 4 buyuk takımdan kaynak''lanmıyor hakem hatalarından kaynaklan bısey ama benım sorum su neden herkez fb uzerıne konusuyor ıstatısklre bakıyorum son 15 sene ıcerısın de 6s 93 fb 73 bjk 74 ts 73 sonra dıyolar kı hedef 1 mılyon penaltı mk bız buna kızıyoruz adamlar dunya rekoru kırmıs mk...:) : )

• guzel kardesısm dogru söluyorsun ben macı kadıkoyde ızledım hasta fb liyim amın ol tam da gozumun onun de oldu pnaltı olayaı babam 6s li aradı pnaltı aldınız yıne dedgım su baba hkm hatası var o ama gol olmıycak ve olmadı bunu bıraklım gs mersın macı 2 1 onde mersın gs 1 ve 2 ci pnaltısı penaltımı he ozmn dıegonun kıde pnaltı veya besiktas 13 hafta da kullandıgı pnaltı sence penaltı mı... ya bunlar şu an fb 9 tane pnaltı kulandı eee 6s 6 ... bjk 5 .. ts 4... ya bunlar ne dıyeceksınız fb en fazla rakıplerınden pnltı kullan dıye fb yuklenıyorlar ozmn penaltı dıye bısey olmasın futbol da...

• Mersin maçında aklımda kalan Burağın pozizyonu tabiki penaltı bana görede bütün yorumculara görede BJK derbisinden önce Selçuk sarık kart görmelimiydi burada evet. Beşiktaşa evet oluyor hakem hataları ama yine FB maçında biraz enterasan bir kırmızı BA ya yapılan penaltı es geçiliyor ama FB ye 2 maçta bir penaltı oluyor.

• Ne fb ne de gs kadar penaltı kazanmadik son kaç yila bakılırsa bakılsın

0|0
    0|0
  • Hâlâ 6 Kasım zihniyeti taşıyandan nasıl bir savunma beklenir ki zaten.. 4 büyüklerin ilk yarıda penaltı ve kart istatistiklerine bak arkadaş. Ama rica ediyorum bu sezon olsun.

0|0
    0|0
    • neden sadece bu sezon butun sezon lara bakar mısın sene 2000 den beridir ağlıyanlar için sordum ben bu soru?

• Hangi takımlı olursa olsun maksimum son iki sezona bakacak futbol bilen adam. Yarım sezonda bile çok şey değişiyor. Ve aģlayanlara cevap verirken de güncel olmak gerek.

• tamam guncel ollalım ozmn kardesım... fenerbahçe şike dedeiler nerde şike yapanlar nederede hakımler savcılar nederede cemattci olan İstanbul agırmahkemesi genel mdürü hepsı ceza evınde diyolarkı fenerbahçe şike yaptı bakıyorum 16 maçı yenıyor 90 + lard gol atıyor zorla antep macın da volkanın sırtına carptı top içeri girse 1 0 olcak maç bıtecek şampıonluk gıdecek ya bunlar

• Allah'ın hikmeti işte sen git yenildiğin veya berabere bitecek maçta uzatmalarda penaltı kullan. Hem de 1 değil 2 değil çoğu maçta. Dedim ya Allah'ın hikmeti...

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki Bütün Takımlar Birer Saçmalık Abidesi

Arkadaşım , Böyle Saçma Sapan Şeyleri Kafanda Niye Kurguluyorsun , Hiçbir Takım Birbirinden İyi Değil , Tuttuğunuz Bütün Takımlar Birbirinden Dandik , Hiçbirinizde Real Madrid - Barcelona Olamazsınız Bu Kadar

Adamlar Sizin Gibi Kerizlerden Faydalanıp , Kasasına Para Sığdıramıyor
    -----------
    Ayrıca Hiç Feneri Haklı Çıkarma , Sizde Şike Yaptınız , Diğerleride Yaptı.

0|0
    0|1
    • Yıl Olmuş 2015 Hala Takım Propagandası Yapanlar Var mk , bir Ölün bir Zahmet Ölün

• @ByFener

Yesinler Sizin Şerefli Takımınızı , Bütün Takımlar Birbirinden Üç Kağıtcı

• cıncon'lu oldugunu çok bellı etmeye çalısma senı kovarlar heryerden kamıl bos konusma * gıt öl * kndını at tokı tayıp erdogan turk telekom suni halı saha'sından * devlet sahıp çıkma 6s ye * takımını satılıga cıkartmazlar... parayla şampiyonluk ne kadar kolay şerefsiz sin 6sry ahmet byz ahmet çakar parayla şikeyle şampiyon oldu şerefsizin kralı oldu şarafsizler şike yapar şerefsizsin 6 sry

• mesele penaltıların sayısı değil mesele penaltıların veriliş şekli

0|0
    0|0
    • tamam cok basıt burak yılmaz penaltıları verılan bunlara nedemelı guzel kardesım?

• Burak yılmaz a da verilmesin fenere de verilmesin. haksız penaltı kimseye verilmesi bakalım kim kaç puanda oluyor

• fenerbahçe sene 52 de 102 puanla 118 gol attmıs ve hıc mac kaybettmemiş ustelık 1 tane bıle penaltı kulllanmamıştır yanı gerıye dogrumu gdılım... şu an turk futbolu rezalet hakem hatalrı var 100/85 de?

• Bundan 2 sene öncesine kadar hakemler tüm inisiyatifini cimboma kullanıyorlardı. Haklı penaltılarımız yüzünden laf etmelerine asla izin vermem.

0|0
    0|1
    • icinde bulunulan duruma göre, esnek karar verebilme gucu veya yetkisi. sahıptı hakemler 6sry a dese hemen pnltı burak atar pnlt a m k arıf erdemıde gectı oglan

• Galatasaray tarihinde hep hücum fenerbahçe ise önce savunma oynuyor. aykutla fatih terim farkından da görebilirsin. bunun sebebi o ama sen fanatiklikten gözü dönmüş cehalet içinde biri olduğun için anlamanın imkanı yok

0|0
    0|0
    • dogrudur kardesım fanatık bırıyım ben fatıh terım aykut kocamını bır tutamam çukun fatı terım ıyıbır hoca hem yasından dolayı tecrubelı kımı nasıl nerde oynatacagını bılıryor ve kullanıyor kı gs oynuyor şu an da oylle fatıh terım yonetıyor gs hamza hamza oglu futbol bılgısı olmayan bırısı kendısı bıle ustu kapalı acıkladı bnu ama neden hersey fb mizin ustune kurulu bır yalan hıkayesı? onu acıklamaya calısıyoruz..

Yükleniyor...