Kaka Galatasaray'a transfer oluyor mu?

Bugünkü haberlere göre Kaka Galatasaray'a transfer oluyor.

link

link

Sizce Kaka transferi gerçekleşir mi? Kaka Galatasaray'da faydalı olur mu?

• Kaka Galatasaray'da
    100% (2)35% (8)40% (10)Oy Ver
  • Transfer gerçekleşmez
    0% (0)65% (15)60% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ben GS'liyim.Ama Kaka'nın hayalinde GS olmadığına eminim.Babası ve ailesi Milan'a dönmek istediğini söylediler zaten.Eşi de orası olmazsa Brezilya'ya dönmek istiyor.Ee bu Kaka da diğer yabancı oyuncular gibi değil,bana gelmez gibi geliyor.Gelmesi için baya bi ikna etmek gerek.Gelirse de takıma cidden bir yıldız şart.Faydalı olur ama Hagi kadar olacağını zannetmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 23

• çok zor

0|0
    0|0
  • o değilde kaka yı istemeyenler bile var gelmesin diyenler bunu söylüyorlar ve bayanlar futboldan ne anlar diyorlar en anlamayan bayan bile kakayı seyretse gelmesin diye birşey derse futbolu brakırım

0|0
    0|0
  • Daha dün ve ondan önceki günde açıklandı.. Kaka Türkiye'ye gelmek istemiyor.Kesinlikle gelmem demiş.Hala neyin mücadelesi anlamadım

1|0
    0|0
  • fenerbahçenin son zamanalrda yaptığını galatasaray yapıyor..toplama takım kuruyor.bu pahalıya patlayacaktır

0|0
    0|0
  • Düne kadar sms ile dilencilik yapıyorlardı şimdi para sacıolar.Şampiyonlar liginedene para gelio demeyin o para ancak kakanın kiralama ücretini karşılıyor.

0|0
    0|0
  • Şimdi Fenerbahçe'nin elenmesiyle gelecek parayla Kaka veya o ayarda kaliteli bir yabancı alınacağı fikrindeyim...

0|0
    0|0
  • fener elenirse kaka galatasaryda ki fenerde elenmek üzere 1 dk içinde gol olmassa gönül isterki fener elenmesin kaka gemesin

0|0
    0|0
  • galatasaray sadece kaka'sıyla oynar.

0|0
    0|0
  • bu akşam ek olarak 10 milyon euro kazanacağımız kesinleşti .. gelme ihtimali var ..

0|0
    0|0
  • olsa ne muhteşem olur varya rüya takım olabiliriz yeniden.

0|0
    0|0
  • Milanın istediği bi oyuncu konumunda Kaka , Kaka içinde Milanın ayrı bir yeri vardır çünkü yıldızı asıl orada parladı :D Ünal Aysal bok alır kaka değil pastanın üstündeki kirazlara yuvarlayıp atsın kakasını

0|0
    0|0
    • ''Sarı-Kırmızılılar'ın rüyalarını süsleyen Kaka transferinde mutlu son çok yakın. Milan CEO'su Galliani, İtalya'daki mevcut vergi sistemi nedeniyle Sambacı'yı almalarının mümkün olmadığını söylerek transfere son noktayı koydu.''

• bu olayı bılmıyordum maalesef araştırma yapmadım bilglendirdiğiniz için teşekkürler doğruluğunu araştıracağım ama Kakayı rüyasında bile göremez gs

• İmkansız

0|0
    0|0
  • Bence Nene, Quaresma, Tomas Rosicky, Wijnaldumdan birisi gelecek.

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak gerceklesmeyecegı kesın. ama bir sol bek alınacak

0|0
    0|0
  • şampiyonlar liği için güzel bi isim gerekio kaka gelmiceksede

0|0
    0|0
  • bence b

0|0
    0|0
  • Kaka Milan'a söylemedi demeyin :)

0|0
    0|0
  • gs kakayi degil de baska birseyi alir gibi geliyo bana. ornek desarj ediyorm

0|0
    0|0
  • evet galatasarayda cumayı bekle

0|0
    0|0
  • keşke

0|0
    0|0
  • olmalı

0|0
    0|0
  • Bence Galatasarayın Kaka ya bence ihtiyacı yok zaten galatasarın umut ve elmander gibi iyi forvetleri var hem ben kakanın başarılı olacağına emin değilim hamitde real madridden geldi oda başarılı olamadı bence bu transfer isim duyurmaktan başka bir işe yaramaz galatasarayın bu transfere ihtiyacı yok ne güzel umut bulut ve elmander varken ne grek var bu transfere

0|0
    0|0
  • ben futbola pek de aşina olmayan biri olarak sormak istiyorum; adamın adı gerçekten kaka mı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...