Küçükken yaptığınız / düşündüğünüz saçma ve sapan şeyler?

büyüdükçe ağaçların boyunu geçeceğimi düşünüyordum :))

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• ayağım mazgalların arasına girerse ayağımı keserler sonra onun yerine yeniden ayak çıkana kadar yürüyemem sanıyodum

mezarlıktan geçerken kenarlara çok yaklaşırsam ölüler beni çeker sanıyodum

(bunlar pislik kuzenlerimin bana anlattığı hikayelerdi. be de bunları yemiştim :( )

babaannem hep bizimle kalacak sanıyodum. rahmetli oldu. toprağı bol lsun :(

annem yanımda olmasa da yaptığım yaramazlıkları bilir sanıyodum

(anne nerden biliyosun ya ?

anneler bilir)

trafik canavarı gerçek sanıyodum link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• büyükdükçee benden büyük olan kızlar aynı yaşta kalıcakmış gibii onlarla ewlenebileceğimi düşünürdüm :))

1|0
    0|0
  • Ben valla Çocukluk aşkımı bodruma sıkıştırıp onu öpmek istiyodum. Ama bi türlü öpemedim birileri hep basardı. Lan mal kafam niye bodrumda öpüyosun diyen bir büyüğüm yok du beee

1|0
    0|0
    • çok tatlı :)

• Büyüğünce daha tatlıydı kömürlükte sıkıştırdım bu seferde fazla sıkıştırdım. Ayağına basmışım. ama öptüm öperken bağırıyodu ama :D

• temel reis ıspanağı yiyince hemen güçleniyodu ya bende gerçektede öyle sanıyodum ayrıca kutuda zannediyodum annemın basının etini yerdim anne ıspanak al al diye sonra tabı kutuda sanıyoruz ya ıspanak hazırlanıp tencrede de gelincede tabi

-anne

-efendim yavrum

-temel reisde böyle değildi anneeee

deyip yırtınırken dedikten sonra ağlama inatlaşma faslı falan derken nabsın kadıncağız baktı basedemıyo

al sana temel reis bi güzel sopa ey gdi günler ;) ;)

0|0
    0|0
  • küçükken sesimi bayağa beyenirdi arkadaşlar beni tutarlardı getirirlerdi şarkı söyletirlerdi.Bende tabi şarkı bilmediğim için kafadan sallardım :D

0|0
    0|0
  • ooo ben mahalledekı kızlara hava atıcam dıy ucaktan mahallemıze dusen bombayı elımle tutarak kahraman olacaktım

0|0
    0|0
  • sünnet oldugumda aradan 3-4 ay geçmiş ve kurumuş bir et parçasını elime alıp cins cins bakmam :D

0|0
    0|0
  • çok saçmalık vardı ya

0|0
    0|0
  • Olgun görünmek için saclarımıza beyaz meç yaptırmıştım..

0|0
    0|0
  • hiç büyümiycem diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • Büyüyünce çok mutlu olacağımı, her şeyi yapacağımı düşünürdüm. Yanılmışım.

0|0
    0|0
  • saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • Rekabeti seven bir insanım. Seninkinden saçmasını bulamadığım için cevap vermek istemiyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• bohçaçı kadınlardan çok korkardım küçüken bizleri kaçırmak istediğini düşünürdük bütün arkadaslar ne zaman bohçaçı görsel hemen eve kaçardık boçcasının içinde cocuklar oldugunu sanardık:D hey alam:D

0|0
    0|0
  • evlenmek

0|0
    0|0
  • dizilerin gerçek olduğunu camın arkasından insanları gizli gizli çektiklerini düşünürdüm çocuklar duymasını falan izlerken hep arkama bakardım cama yani bizi de çekiyorlar mı diye :) o ara hep o tarz diziler vardı en son babalar duyar falan napıyım :)

0|0
    0|0
  • -Televizyonun camını kırınca ünlülere dokunabiliriz sanıyordum

-Uslu bir çocuk olursam şirinleri görebilirdim ama görmedim hiç :(

0|0
    0|0
  • tuvalet kağıdının içine diş macunu koyardım bi güzel katlar banyo paspasının altına itinayla yerleştirirdim :) ve tüm bunları gizlice yaparken kendimi casus gibi hissederdim bi haller bi tavırlar görsen fbi dan gizli ajan sanki şimdi düşününce baya komik geliyor :D

0|0
    0|0
  • bazen duyardım bize gelenler konuşurdu uçan kuşa borcum var derlerdı. bende onu magazın programı vardı ya uçankuş onlara borçları var sanardım. çocukluk ıste :)

0|0
    0|0
  • 8 yaşındayken falan öldüğüm zaman benimle kim oynıcak diye saçma bir düşüncem vardı. Gece oturup ağlardım (:

0|0
    0|0
  • insanların poposunun kaka dolu olduğu için büyük ve dolgun sanırdım:D

0|0
    0|0
  • buyuyunce ozgur olacagimi sanardim..

0|0
    0|0
  • Öpüşünce hamile kalınıyor sanıyordum bir arkadasım yanağımı opuncede hamile kaldım sanmıştım birde barbielerin canlı olduklarını ve ben büyüyünce benimle konuşup arkadas olacaklarını sanirdim sonradan hayal kırıklığına ugramistim

0|0
    0|0
  • Annem bana sen büyüdüğünde biz arkadaş olucaz seninle gezeriz demişti

Bende ohooo o zamana sen ölürsün diye cevap vermiştim :))

Aklıma şu an bu geldi ama benim saçma çok anım var :D

0|0
    0|0
  • ben küçükken mahallede oynarken bir araba gelince eve kaçardım.kapının arkasına saklanırdım.arabanın eve girip bana çarpacagını düşünürdüm :)

0|0
    0|0
  • diş macunu yerdim ıykkk ne kdr saçma oda annemden gizli gizli hangi akla hizmetse çocukluk işte :D

0|0
    0|0
  • kolumu ısırıp bak saat yaptım dediklerinde mutluluktan deli dönerdim, hay aklımaaa :D :D neyse

0|0
    0|0
  • Televizyonun içinde küçük adamlar var sanıyodum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...