Fitnessa mi gitmeli neye gitmeli?

Boyum 168. kilom 71. hipotiroit mi hasimato mu ne oyle bir hastaligim var tiroit bezlerim calismiyor her gun ilac kullaniyorum cocukken sopa gibi bacaklari olan bir kizdim tiroit bezlerim yuzunden kilo aldim duba oldum bir anda insan o kadar kiloyu nasil aliyor fark etmiyosun yeminle. yetti canima her yer fistik kiz kaynıyor bende bacaklar dolma dolasiyorum depresyona giricem bide eski sevgilim sen tut sifir beden bir kizla cikmaya basla. baya kufurler etmiştim ben buna hemen beni unuttun mu diye buda demesin mi senden guzel vücudu sevgilimin diye o mal beyinliyi taktığımdan degilde erkekler fizige bakiyor abi bu bir gercek. neyse diyet yapiyorum spor salonuna gidicem sporuda severim birakmayi düşünmüyorum hep gitcem ama ilk defa gidicem napilir ne edilir bir deyiverin bana fitnessa gidiyor herkes uygunmudur ona mi gitmeli yoksa pilates aerobik falan gibi ünlü yalani olaylarami girisiyim bide sabirsiz bir insanim ben ilk ay bir sıkılaşma zayiflama gormezsem istegim kacar biliyorum kendimi :( hicc demeyin oyle hemencik olmaz 2 sene ugrasacan falan diye millet 6-7 ayda harikalar yaratiyor zaten cokta zayif olcam diye bir derdim yok dolma bacaklardan kurtulsam bide bikini giyince bune be tipine bakmadan bikini giymis demesinler yeter bana :D:D yaza kadar en azindan bikini giymelik bir hale gelsem tatmin olurum yani devami gelir hemde insallah

0|0
19

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...