Neden burada olduğunuzu düşünüyorsunuz?

Yaşıyorsunuz ve bir amacınız olmalı.Yaşama sebebiniz.Neden,ne için burada olduğunuzu düşünüyorsunuz? Amacınız nedir? Ve yapmak istedikleriniz.

Güncellemeler:
Soruya çok genel cevaplar verilmiş.Hepimiz buradayız ve yaşıyoruz.Fakat her birimizin ayrı bir yaşantısı olduğu gibi düşünceleri istekleri ayrı.Bunu kastederek sordum.Mesela çok garip olacağı üzere ben bir an önce yaşlanıp-aşırı yaşlı 80 yaş gibi değil-emellerimi gerçekleştirmek istiyorum.Örnek tekne almak,iş sahibi olmak ve evlenmek.Daha sonrası basit ölüm.Herkes farklı düşünüyordur sanırım.Ben de bunu öğrenmek istiyorum.Teşekkürler cevaplar için :))

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• hangi kafayla nasıl buldum neden üye oldum ve neden buradayım bilmiyorum yahu ne garip.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yaşamayı sevdiğim için yaşıyorum. Amacım basit deneyimlemek ve keyif almak... Çoğu şeyi deneyimlerim ve keyif alırım. İsterse kötü bir sonucu olsun yinede keyif alırım, ne de olsa yeni bir şey öğrendim... Burda olma sebebim (KS'ye takılma sebebim), değer verdiğim kişiler var; dünyada olma sebebim ise bilim adamı olup insanların bir derdine çare olmak... Yapmak istediğim bir şey yok, yapacağım ve yapmayacağım şeyler var :)

1|0
    0|0
  • açıkçası bu durumu düşünenlerin aklı herzaman karsır kanımca. her ne sebepten nasıl ne için geldiyseniz hayatınızı güzel şekilde sürdürün öyle yada böyle yeterki alnınızın akıyla ölüme adım atın. söylenenleri yerine getirin sadece burası değil unutmayın öteki tarafıda var.

1|0
    0|0
  • Tek amacım genlerimi kopyalamak. Başka bir amaca hizmet etmiyorum. Bir savunma mekanizmasından öte değiliz.

1|0
    0|0
  • Yurdum insanin, soruları ve verdikleri cevapları daha yakında görmek için üye oldum. ve şu bir kaç günlük üyeliğimde eğlendigim kadar da pek eğlenmedim... ve ayrıca gizlilik ayarlari açık olan bayan/ erkeklerin bir yorumda veya paylaşımında Dindar Sofu.. bir diğerinde ise gün görmemiş sapık ruhlarini görmek te, empati kurdugum anlarda daha az hata yapmamı sagladigini inanarak geldigim gibi hesabimi silmeden kaldığım için buradayim.

1|0
    0|0
  • Hedef, hedefler, hedeflerimiz.. eger bi hedefimiz yoksa zaten dunyada yasamanin bi anlamida olmamali. basarabilecegimiz birseyler var ki, o hedefe ulasalim, hayal ettiklerimize ve hayallerimizin karsiligini alalim..

1|0
    0|0
  • bunu ateyiztler sölüyordu ama kuran-ı kerim okuyan bir insan (dindar biri değilim) ama okuyorum türkçe olarak orada sınavdayız ve sınavı kazananlar cennete kazanmayanlar cehenneme gidiceği için

1|0
    0|0
    • Başka bir açıdan yanıtlamışsın,yine de teşekkürler :)

• Sen de benim gibisin, ben de kendime ve insanlara bu soruyu sorarım. Bu soruyu arayıp bulmalı herkes ki kendinin ne olduğunu, kim olduğu ve hayattan ne istediğini bilsin. Tanrı'ya layık bir kul olmak için buradayım, belki de insanlara yardım etmek için. Bir yuva kurmayı ve vatanıma, halkıma, insanlığa en iyi şekilde yardımcı olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • ölmek için burdayız.

1|0
    0|0
  • Ben yaşamayı seçtimmi sanıyosun. Bana sorsalar melek falan olurdum. Şeytan olsan bu durumdan daha iyi Bütün acıları biz çekelim üstüne cehenneme gidelim.

0|0
    0|0
  • yaşama amacı belli imtihan olup allahı anlamak sevmek okadar. cennet için yaşayan aldanır cehennemden kaçmak için yaşayan aldanır. inanmayan da. ama allahı anlamak sevmek onun aşkını istemek bu amaç.

0|0
    0|0
  • merak ettiklerimi sormak için

0|0
    0|0
  • amacımız olmasına gerek yok, çıkarın bunu aklınızdan.

1|0
    0|0
    • Gelmişiz bir kere kös kös yaşayıp gideriz mi demek istiyorsun? Bence yanlış.

• yardım ve bilinclendirme

0|0
    0|0
  • makara gırgır insanların düşünceleri merak ettiğim şeylerin başkaları tarafından yorumlanması gibi

0|0
    0|0
  • Felsefik cevap verirsem kimse kaldıramaz o yüzden 5 yıldız verip gidiyorum...

0|0
    0|0
    • Olsun olsun felsefik de olsa ben cevap isterim :))) :D

• Yaratıcı der ki "Ben insanın sırrıyım insan da benim sırrım" bence daha falza ileriye gitmiyeyim :))

• Sen bilirsin dostum :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Ölmeyi bekliyorum sadece...

1|0
    0|0
  • Mutlu ve başarılı olmak için yaşıyorum. Elimden geldiğince de gerçekleştirmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • düsünmüyorum öyleyse yokum.

1|0
    0|0
  • Yasıyorum iste.

0|0
    0|0
  • Hepimizin bir görevi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden dünyaya geldik bence.

0|0
    0|0
  • acı çekmek

0|0
    0|0
  • seviştiklerimle daha cok birlikte olmak. hayat boş durma coş.

0|0
    0|0
  • yaşama amacım mutlu olmak . beni mutluluğa ileten şeyleri yapmaya çalışırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...