Yavas yuruyus, tempolu yürüyüs, kosu?

yarın yürüyüşe baslıcam sınavlarım bitti, en saglıklı ve kilo vermede en cok etkili olan yürüyüş biçimi ne? tempolu yavas vs. ve süreleri ne kadar olmalı. en verimli yürüyüş nasıl olmalı bilmek istiyorum, iyi geceleer :)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• tempolu yürüyüşle başla sonra koşuyla devam et. yorulduğunda da yürü ama sakın durma. en az yarım saat bunu yapman gerekir ki vücudundaki hazır enerji bitsin ve depolanmış yağların yakımına geçilsin. bu arada kesinlikle bol su tüket. eğer su içmezsen yaptığın bütün sporlar boşa gider.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tempolu en iyisi

0|0
    0|0
  • İlk 2-3 dakika koş sonra yürü sonra tekrar koş vücut ister istemez aptallaşıyor ve fazlasıyla kalori yakarsın.

0|0
    0|0
  • tempoluyla başlayıp koşuyla devam etmek daha mantıklı olur gene de bünyeni en iyi sen bilrsin, hazır değilsen yavaş yürüyüşle de başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • 3tane 15dk yüksek tempo yüRüyüs yap arlarda açma-germe yap.. Bence bir plates topu al netten bakıp plates çalış.. Çok faydasını görecksin

0|0
    0|0
    • plates setim var ama bir türlü dogru düzgün kullanamadım ya, önerdiğin bir site falan var mı ya da hareket?

• Sitelri bsvr Youtube dan daha kolay ulaşrsn..

• tempolu yürümek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Koşma... en sagliklisi tempolu yürüyüş ama ilk günler kendini çok zorlama

0|0
    0|0
  • tempolu

0|0
    0|0
  • tempolu yürüyüş ilk bir 15 gün sonra yürüyüş koşu karışık

0|0