Bir erkek dekoltesi... 'Adonis kası' size de çekici geliyor mu?

Erkeklerde dekoltenin en yakıştığı kas gruplarından biri olarak adonis kası gösterilir hep. Üstü çıplak bir erkek, sanki habersiz sıyrılıp biraz düşmüş bir pantolon ve kasıklara doğru adonis kasları. Daha fazla merakınızı şey etmeden bir link vereyim de neden bahsettiğim daha iyi anlaşılsın: link

Hoşunuza gidiyor mu erkeklerin bu dekoltesi?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• evet. çekicidir.. atletik bi vücut genelde çekicidir ama garip bişiy ki, çekici kasları olan erkekler ilgi çekmezken bazen, vücutlarında hiç kas olmayan kimsecikler etkileyici olabiliyor bazen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır. hatta kadınlarda da kötü bence.

erkeği trapez (boynun arkası), triseps (arka kol), biseps (pazu), omuz, karın,sırt ve göğüs kası gerçekten çekici yapar.

1|1
    0|0
    • ne kaldi ki baska :))

• kocam ve bu saydığım kasların hepsi onda mevcut bence ben şanslıyım;)

• @meraklı ,

Bir beğenmeyen kadın olarak tek seni gördüm :) Aksine ''üstüne reçel dökiüp yenilesi'' ''üstünde saatlerce köfte yoğrulası'' :) çok ciddiyim kadınlar tarafından söylenmiş yorumlardır.Çok çekicidir, çoğu kadın bu kası görünce eriyor bitiyor :)

erkek arklar için not:inanmıyorsan dene de gör :)

• Bunun daha da seksi olanları var:) Zayıf değilse çekici görünebilir ama her gün de ortalıkta gezen böyle yarı çıplak adamlar görmüyoruz ki...

0|1
    0|0
  • Yahu bu ne? Nerde bulunur bunlardan acaba? Benim sevgilimde yok ama olsa da yesek :))

1|1
    0|0
  • Evet gerçekten hoş.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır. meraklı olayı süper ifade etmiş :)

0|0
    0|0
  • hoşa gitmek ne kelime ölüyorum ya çok hoş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benim hoşuma gidiyor. Gerçi diyet yapıp spor yapınca hemen cıkıyormuş ama uğraşmak lazım tabi

0|1
    0|0
  • tesadüfen soru şahane bir günde sorulmuş.

bugün spora başlıyordum.

"erkeği trapez (boynun arkası), triseps (arka kol), biseps (pazu), omuz, karın,sırt ve göğüs kası"...

bunların notunu aldım hocama söylüyorum buralara odaklanıyoruz :))

0|0
    0|0
    • ;) bana güven

• ayrıca linkde görülen kasın uzantısının ulaştığı yer çok manidar :D

sanırım kadınların hayal güçlerini canlandırdığı için seksi geliyor olmalı.

• sırf adonis kası var diye de birisiyle çıkılmaz ki canım? yoksa çıkılır mı :D

0|0
    0|0
  • Kuşlu leylekli bir laf vardı ama ayıp.

0|0
    0|0
    • Her kası yaptık bir adonis kaldı. Evet, oldu böyle.

• @meraklı'nın cevabına ek olarak buraya yazıyorum

Adonis kasını yapmak için nice babayiğitler spor salonlarında aylarca çalışıp başaramamıştır.Ha denilince oluşacak bi kas grubu değildir.Bazı kişilerde zayıf olduklarından dolayı hafif belirgin olabilir.

Soruyu soran arkadaşa en güzel cevap şu olacaktır. Güzel bir yüz + Yüzücü vücudu + isteğe bağlı olarak adonis yaparsan başka bir şey kalmıyor zaten ve başarı oranı %1000'dir emin ol :)

• görde inanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...