Doğru kadını bulabilmek adına bu kadar çok kadınla birlikte oluyorum...

Siz de takdir edersiniz ki kimsenin anlında yazmıyor ne olduğu, tabi ki tek çare hepsinden bal almak, leziz tadı yakalayana kadar karışım yapmaya devam etmek ve sonuçta en doğru olan aromayı seçmek.

Siz ne düşünüyorsunuz bayanlar baylar ?

Doyumsuzluk denen kavrama dikilen bir çeşit kılıf mı sözlerim ? yoksa günümüz tüketim dünyasının bize aşıladığı bir çeşit metafor mu ?

Gizli sen git çikilop ye kamil

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

• yüklü miktarda para: belki dopğru kadını bulmanıza doğrudan faydası olmaz ama dolaylı olur. ne kadar çok paranız varsa o kadar çok kadınla tanışırsınız. bilinen bir gerçektir. fakirseniz 5-10 yılda bir sevgiliniz olur(yani evlenene kadar sadece 1 sevgili), paranız varsa haftada bir rahat bir şekilde sevgili değiştirebilirsiniz. böylece daha fazla kadınla tanışırsınız.

*başka kadınların görüşü: kadınlar istisnasız olarak, birbirlerini mütemadiyen kıskanır. bok atmaktan hiçbir zaman çekinmez ki buna ablalarınız, kuzenleriniz vs dahil. kendi aralarında rekabet olmasa da dışarıya öfkeyi çok kusarlar ancak sokaktan geçen iki kadının birbirlerini süzüşü, ikinci dünya savaşındaki yahudiler ile nazilerin birbirlerini süzüşünden farksızdır. mutlak bir düşmanlık hakimdir. bu yüzden kadınların, diğer kadınlar hakkındaki görüşlerini dinleyebilirsiniz çünkü %100 farkına varmadığınız bir şeyi dillendirirler. sizin hiç bakmadığınız bir noktasına lafı öyle bir sokarlar iki iki dakikada kadından soğursunuz. bu noktada dikkatli olun, danıştığınız kadın saçmalamaya, abuk sabuk şeylerle bok atmaya çalışıyorsa bilin ki doğru seçimi yapmışsınızdır. zira danıştığınız kadın artık kıskançlık krizlerine girmektedir.

*doygun bir cinsel hayat: her zaman diyoruz, her dediğimizde de anında seri eksi yiyoruz. ancak yine göze alıp yazacağım. sözlükteki erkek yazar arkadaşlarımı biliyorum ve anlıyorum, maalesef türkiye'de yaşıyoruz ve kadının cinsel organına paha biçilemeyen bir dğeer yükleniyor. bu yüzden düzenli bir cinsel hayata ulaşmak imkansıza yakın. bu konuda tavsiyeler bile veremiyorum çünkü tavsiyem yok. çok ama çok azınlıkta bir kesim evlenmeden önce sevgilileri ile cinsel bir hayatı paylaşıyorlar uzun bir süre. bu iyi bir şey çünkü daha sonraki ilişkilerde, seks ne kadar harika bir şey olursa olsun yaşandığından o kadar baskın olmuyor. seks her zaman akılda var, ama abazalık gibi bir durum varsa seçim gerçekten de çok vahim ellere kalıyor. o yüzden doygun bir anda hayatınızın kadınına bakmanızda fayda var. çünkü seksapelite, tüm tercihlerinizin önüne geçecek. zaten türkiye'de erkekler ağır abaza kaldıkları için erken ve uyuşmadıkları kadınlarla evlenip hayatarını karartıyorlar. onlardan birisi olmamaya çalışın. umarım başarırsınız.

aklıma geldikçe editlerim. yolunuz açık olsun. yine de yazarın notu olarak; doğru kadın bulmak yerine hayatınızı yaşamaya özen gösterseniz daha iyi olur sanki. bir abi tavsiyesi sizlere, doğru kadını aramakla geçen yıllar, çöpe atılan, heba olan yıllar. onun yerine "dünyayı bombalamaya" and için. yaşayın, ve toz olup gidin. sonuçta hepimiz geleceğin toprak parçasıyız..

3|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Soruna bir dert ortağı olarak cevap vereceğim cunku henuz yaniti bende bulamiyorum. Sanki kendimi mukkemmelige adamis gibiyim. Onu bulmak icin bir cok erkekle sevgili olup icime bir kurt dustugu anda ayriliyorum. Ne aradigimi tam olarak tasvirleyemiyorum ama o nun mukkemmel olmasi gerektigini biliyorum. Peki benim icin mukkemmel ne ? Uyumluluk mu, fiziksel ozellik mi.. ne yani.. iste bilmiyorum. Belkide egomu bir yana bi rakip kendimle yuzlesmem gerek. Diger bir tarafimda diyor ki, mukkemmel birini degil mukkemmel birlikteligi bulmam gerekiyor. Herkesin kusurlari hassas oldugu noktalari vardir. Herseyi dort dortluk birini sevmek kolay, ama birini kusurlarina ragmen seviyor ve o da seni kabulleniyorsa o birliktelige mukkemmel denmez mi ? Ya da bosver.

0|2
    0|0
  • bu ara hayatini sorgulamaya basladin. yakinda evinin erkegi, cocuklarinin babasi olacaksin. sana hayirli bir rus hatun bakmaya baslamak lazim.

3|2
    0|1
  • Tüketim toplumuyuz. Herkesi, her şeyi elimize geçen ilk andan itibaren bitirmeye tüketmeye başlıyoruz yaşamak gibi bir kaygımız yok.

0|1
    0|0
  • Zaaflarına yenilmenin ve hayvani, ahlaksız yaşantıyı insani kılıfa bürüyerek, ikiyüzlü davranmak bence. zaaflarına yenikse hiç olmazsa bunu kabul edebilmeli insan. çünkü süsleyip püsleyip mantığa bürümek iki kat çirkin oluyor. bu süreç doğru insanı bulmayla değil, tencere kapak şeklinde sonuçlanıyor zaten.

0|0
    0|1
  • günümüz dünyasi bu konuda bi rol oynasa da kisinin kendisiyle alakali bi durum bu belkide...neyse kafana göre takil yani..

0|1
    0|0
  • unutmaki kızlar yiyecek değil insan ve doğru insanı seçme kriterin yalnız sex ise hayvandan farkın yok çümkü onlarda önlerine gelenlere sevişiyo .

2|1
    0|0
    • çoğu hayvan mahlukatı önlerine gelenle birlikte olmuyor burada yanlışın var..onlarında bizim algılayamadığımız kriterleri var örneğin koku,güclülük duygusu vs..

• demek soruyu soran hayvandanda aşağı bişi

• not al bence,baktınki hepsi bezerlik sergiliyor,kötünün iyisi durumunu yaşar isen ,geriye dönüş yapabilersin sanki..bal var birde bal var..

0|0
    0|0
  • acıdım sana,biraz zor o aromayı bulacak gibisin. bu kadar tad aldıktan sonra belki en sonuncusu seni mutlu bile etmeyecek, doyumsuzlugun onunu almak zordur dıkkat et,belkı sonuncusu bıle olmayacak:)

sen bı de evlenmeyı dusunmuyorum dıyenlerdensen hah tamamdır.

0|1
    0|0
  • In the eyes of every woman, I could see the reflection of the next.

0|1
    0|1
  • Bal almışsın lokma lokma artık daha seçici olursun.

Neyin ne olduğu kavramına erişmişsindir.

Anlamsız oldu biraz ama anlatamadım ne demek istediğimi :)

0|0
    0|0
  • Bulduğn ve alcağn doğru kıza çk üzüldüm şmdiden...Senin gibi koldan kola gezen birini bulursun inş.

0|1
    0|1
  • her çiçekten bal almakla olmuyor o işler :)

1|0
    0|0
  • yanlış yapıyorsun

0|0
    0|0
  • valla ondan ona atlayan erkeklerdenn nefret edıyorum

0|0
    0|0
  • ne geregi var ki takil gitsin iste.

0|0
    2|0
  • Gizli git demişsin ama gitmem! ayrıca kınıyorum seni. sen kimsin ki bal alıyorsun? sözlerin çok aptalca.

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Ellerindeki parmakları sıra sıra gez, senin olanı elbet bulacaksın.

3|9
    0|0
  • Doğru kadını bulmak için çükünü dedektör olarak kullandığını iddia eden tiplere de kılım zaten...

4|2
    0|0
  • Heee ben de birini sevdim emmee sürekli ve sık sık başka erkeklerle birlikte farklı tecrübeler yaşıyordu. Mesela merdiveni tutarak ampül taktırmak gibi baktım olmuyor gençlik işte bu erkekleri buldum aga meğer epsi aynı dertten müzdarip olmuş be yav. Karar verdik kizi davet etcez hep birlikte yapcez diye, sonra akşam açtık bir Tekirdağ fon dip yaptık oooooh ne ala, heeepimiz ampül takıyoz sonra telefon çaaaldı be yaa kendimize geldik. Meğer o kızı davet etmemişız yav. Olsun sonuçta ampülü biyere takmaktı amaç yaptık. Tecrübe işte.

0|0
    0|0
  • doğru kadın yok, ya doğru olduğuna inandırdığın ya da doğru olmaya zorladığın kadın var, baskın basanındır.

1|0
    0|0
  • doğru kadını arıyorswan rusyaya git kardeşim

0|1
    1|0
  • Her çiçekten bal almak yerine daha düzenli gelecek vaadeden bi ilişki yaşamalısın

Sanada balı alınmış bi çiçek gelirsede kesinlikle istemem demiyeceksin bunuda unutma...

0|0
    0|0
  • insanların o kadar çok ikişki yaşamalarının altında doğru olanı bulma çabasından ziyade daha açgözlülük de yatıyor ;) sende hangisi mevcuttuur ?

0|0
    0|0
  • Tokken güzel yemeğin lezzeti anlaşılmaz.

2|0
    0|0
  • sen bunları yaparken "doğru adam" olmaktan çıktın. üzgünüm dostum doğru kızı bulduğunda seni istemeyecektir.

0|0
    0|0
  • Ne yapıcan doğru kadını , dünya kocaman bir bahçe kadınlar o bahçeyi süsleyen çiçekler her birinden ayrı bir koku ayrı bir tat almalı

0|0
    0|0
  • Bi' müddet sonra kokuları karışıyor hepsi aynı oluyor. koku olmayınca tadı da kalmıyor. bal, mal hepsi aynı... En azından kaliteli mal tüket. Sağlık sorunları falan başın ağrımasın...

0|0
    0|0
  • bizim bi arkadaşın babası çok pis konuşurdu, karısının yanında "bana bitek bu vermedi ben de bununla evleneyim dedim" demişti :D

0|0
    0|0
  • Olaya cok cismani yaklasmissin içindeki maneviyatı öldürmüş canlandırmaya çalışıyorsun

0|0
    0|0
  • Doğru kadını bulabilmek adına hiçbir kadın ile birlikte olmuyorum.

0|0
    0|0
  • kötü fikir

0|0
    0|0
Yükleniyor...