UEFA ülke puanı nasıl gidiyor sizce?

en son durumda Rumlar bile bizi yakalamak üzere. bu sene ne olur ? en azından yerimizi korur muyuz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gittikçe düşüyoruz son 3 senedeki Beşiktaşın uefadaki puanları da olması 12. bile olamazdık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• en fazla bir alt sıraya düşeriz çünkü altımızdaki liglerde o kadar iyi değil

0|0
    0|0
  • rumlar 2 takım kldılar ki apoelin bile yrn elicegi muallak..bursa-trabzondan en kötü 1 tanesi bile gruplara kalsa ki sanki ikisi birden kalıcak gibi gözüküo ztn banko 12.ligi koruruz..bu sene için sıkıntı yok..

0|0
    0|0
    • olacak iş diil hem apoel gitti hemmde bizim dal* takımlarımız...2 ye 4 takım olur derken 1'e 2 kaldık..bu sene istemesek ve direnmeye dvm etsekde 12.liği koricazda seneye 15.lige fitim..hmn hmn ilk 14 imkansız gözüküo..meshur gs-atletico ve fener-lille senesinin puanlarıda silinicek seneye...nüfus/coefficient verimliliginde şu an sonuncuyuz 53 ülkeden..

• Ne olursa olsun şampiyonlar ligine iki takımla katılmamız şart. Bursaspor ve Trabzonsporun turları geçeceğine inanıyorum ben.

0|0
    0|0
  • kesinlikle bu futbolculara bu puan sıralaması az oynamaları ve bizi yükselmeleri gerekir.

0|0
    0|0
  • çok kötüyüz

0|0
    0|0
  • kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...