Sap gibi kalmış gibi hissediyorum

Aslında hikaye çok uzun ama özet geçmeye gayret edicem arkadaşlar. Ben 3 sene önce bir çocukla çıktım ve beni aldattı ondan ayrıldığımda onun en yakın arkadaşı yanımda oldu sürekli. Sonra bu çocukla yakınlaştım. Geçen yaz eski sevgilim yine çıkma teklifi etti 1 gün çıkıp güvenemiyorum deyip ayrıldım. Ertesi gün bu en yakın arkadaşıyla da çıktım ama 1 gün çıkıp ayrıldım onunla da. Ama olaylar çok karışık evet demediğim halde öyle anlaşılmış falan yine bile pişmanlıktan öldüm bu durum yüzünden. Bu sene ise bu en yakın arkadaş dediğim çocuğa aşık olduğumu anladım. Başta beni unutmak için yanıma bile gelmiyodu. Arkadaşım ona onu sevdiğimi söyleyince benimle konuşacağını mutlu olucağımızı falan söylemiş. 1 hafta sonra vazgeçip arkadaş kalmamıza karar verdi. Sizce acısını falan mı çıkartıyo

Güncellemeler:
ya ben onun benden uzak kalmaya çalıştığını hissettim bu yaz sonra aldım karşıma düzgün bi şekilde konuştum ben yanımda olmanı istiyorum uzak durmana gerek yok dedim ikimizin de gözleri falan doldu sonra hiçbir şey değişmedi ama yine yanıma gelmedi her konuştuğumuzda gözleri dolar gözleri parlar ama arkamdan bambaşka biri arkadaş kalmaya karar verdi mesela ama gidip konuşsam yine gözleri dolar yine şefkatle konuşur

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sende bi yanlışlık var.bi ona bi ona olmaz böyle.

0|0
    0|0
    • ben cıktıgımızı bana askım deyince anlamıstım o derece evet bile dememistim o yüzden diyorum ya olaylar karısık diye

• sana kızmıyorum ona sinirliyim, pardon

Erkekler Ne Diyor 3

• Pekala sap

0|0
    1|0
  • senin sevdanın kıblesi yanlış yöndeymiş arkadaş :)

0|0
    0|1
  • önündeki maçlara bak en iyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin en büyük hatan seni aldatan birine geri dönmek olmuş pek iyi bir intiba bırakmamış olabilirsin bu eski sevgilinin yakın arkadaşında yani aldatan birine geri dönmek bence kendine yaptığın saygısızlık... neyse geleceğe bak..

0|0
    0|0
  • sen cok ayıp etmıssın bı ona bı buna.

0|0
    0|0
Yükleniyor...