IQ testinizin sonuçlarını paylaşır mısınız?

IQ Testi Yaptırdınızmı yaptırdı iseniz abartmadan yazarmısınız merak ettim.Bakalım yurdum insanı ne kadar zeki :)

Güncellemeler:
YOKMU ARTTIRANN :DD

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Çevrem zeki olduğumu söylerde ben yinede korkudan yapamıyorum o testi...

0|0
    0|0
    • ben yaptırmstım doktor baktı baktı baktıı okuyonmu lan sen dedi :Dben sana kaç puan aldını soylemıyorum sen git direk açıktan okula kayıt ol ddi Bılgısayar zamanı gıt kursa yazıl dedı inan bana gelecegn parlak dedi ordan mrk eden 1.2 ksı geldı ayak ustu konusurken onlar da bakıyolar bana soylemedıler ama :D

• Vay beee dahiii:) bende merak etmeye başladım he.. neyse yaptırayım sonuc güzel çıkarsa herkeze yaayr gösteririm çıkmazsa saklarım içimde tutarım :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim zekamı hangi zekayla yapılan bir test çözebilir ki ya benim zekam o testi yapanın zekasından yüksekse o yüzden inanmam IQ testlerine

0|0
    0|0
    • :)) Yurdum ınsanı cok zeki yhauu

• bence türk milleti en zeki millet ama eğitim sorunundan dolayı pasifleşip zekamızı kullanamıyoruz eğer layıkıyla kullanabilsek IQ testleri vız gelir tırs gider

• gecenin bi vakti iq testi mi yapılır ya :((

0|0
    0|0
    • Yapın demıyorm yaptıranlar varas yazsn diyorum soruyu dıkkatlı okursanz :)

• gecenin bi vakti soruyu yarım yamalak okuyom ben ya :((

• 128

0|0
    0|0
  • 150000:D

0|0
    0|0
  • Ben üstün zeka çıkarım havalara girerim diye yapmıyorum o testi :D

0|0
    1|0
    • Yha Yanlıs anlasılmasn ama mrk tan soruyom Zekımıyım yoksa aptalmıym die :) Hani kendın kendınıze sorarsınız yha benmı malım yoksa insanlarmı cok zekı die ;) o bakımdan

• iyiki yaptırmıyosun,hiç havalara girmemişsin zaten :D

• 135 civarinda cikiyor

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaptırmıştım sayıyı hatırlayamıyorum bayağı oldu ama fena değildi

0|0
    0|0
  • aklımı beynimi IQ testine tabi tutacak kadar aptallaşmadım.

0|0
    0|0
  • zeka testini yapanda bir insan değil mi ? neye kime göre bu testi hazırlamış onu sormak lazım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...