Babam annemı aldatıyor mu sizce?

arkadaşlar size bir sorum olacak babam iş adamı işine bakan evden işe işten eve giden bir insan ama geeçen sene mesajlarını okurken inşşat firmasına mesaj atmış canım sıkılıyor evdeyım dıye o numarada cevap vermış aramısın gibisnden sonra bu mesajlar sılındı geçen de yıne karıştırdım ve babam aynı numaraya yıne mesaj atmış emar çekilecek diye babamın oyle mesaj yazmaktan felan haberi yoktu ama o yazmış emınım. sizce bu kadın mı çunku oyle sıkı fıkı arkadaşı yoktur erkek olarak sizce kadın mı ?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• aldatiyormu bilmem ama belkde capkinlik yapiyordur kaba deyim ile zamparalik ki bunuda ben dogal karsiliyorum her erkek mutlak extra bir dostu vardir .

bence fazla kurcalama eger annen bu olayi biliyorsa kari koca kendi aralarinda bu sorunu cözsünler araya sen girersen farkli bir boyut alir olay

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ben sana uzun uzun yazıp veya yorum getirmiyeceğim çünkü içimden sadece baban kesinlikle aldatmıyor diye geçiyor benim hislerim kuvvetlidir o dediğinle uzaktan yakından ilgisi yok bence

0|0
    0|0
  • Kesin deliller olmadan bence karar vermeyin ve annenize söylemeyin istemeden bir aile faciasına sebep olursunuz. Vicdan azabı insanı gölgesi gibi kovalar ve cok ağırdır herkez taşıyamaz

0|0
    0|0
  • Cok kurcalama bence uzulen sen olursun. Sen bile fsrk etme asamasindaysan annen muhtemelen coktan fark etmistir sen topa girme bence

0|0
    0|0
    • Yok annem Farketmedı çunku mesajlar sılınıyor hemen .

• Ya mesajla mi oluyor bu isler annen anlamistir baska seylerden kadinlar ozellikle evliyken anliyorlar birsekilde

• farkında olsa davranışları değişir.

• büyük ihtimalle kadındır ki bu en iyi durum olur diğer bir durumda erkeklerle bu şekilde mesajlaşması ki o daha tehlikeli bir durum

0|0
    0|0
  • kadındır bence ayrıca saklıyorsa da aralarında bir şey vardır malesef belki iki dürtüyüm bırakıyım diyordur ama erkek öyle ararmısın demez yani mesajla kadın işi bu

0|0
    0|0
  • bunlar aldatma sebebi değil.erkek bir iş arkadaşına bu mesajları atabilir.neden attı diye sorarsan çok fazla nedeni olabilir.belki sıkıntısı olduğunda o arkadaşı babana çok destek oluyodur bu yüzden onunla samimidir.

0|0
    0|0
  • evet kadın...

0|0
    0|0
  • Bence dereyi görmeden paçayı sıvama sen :)

0|0
    0|0
  • numarayı al biyerden ara küfret eğer kadınsa

0|0
    0|0
  • bırak adam keyfine baksın:))

0|0
    0|0
    • Terbiyesizzzzzzzzzzzzzz

• sensin terbiyesiz evlenme sen daldan dala yaparsın :)

• ewet yapacam epsini yapacam:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım cok kurcalama bence sonra baban sana kötü davranabilir :) Ayrıca o mesajlardan illa aldatıyor sonucu cıkarılmaz.

0|0
    0|0
  • Iyide canim skilior evdeyimde ne var ki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...