Sağlıklı olmayan bir ilişkide yaşadığınız çelişkilerden nasıl sıyrılıyorsunuz?

Seçme şansınız yok veya karşınıza çıkmadı diyelim. ve yaşadığınız hayattan hiç zevk almıyorsunuz.ama kopamayacağınız sizi bağlayan problemler var.

bu gibi durumlarda elbette çeliiskilerde oluyor.

işte sorunun kaynağıda burası işte.

bu çelişkilerden destek olmadan nasıl kurtuluyorsunuz?

Yada kurtulabiliyormusunuz? Formül nedir?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bu tarz sağlıksız giden ilişkileri kangrenli bir organa benzetirim.kökten kesilmediği takdirde bütün vücuda yayılan ve senin ölümüne sebep olan..bazen insan yaşarken de ölebilir.ya tek sefer de derinden bir acı duyulacak ya da bu acı ömür boyu sürecek..alınması zor bir karar gibi gözükse de sürdürülmesinin bundan kat ve kat daha zor olacağına inanıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çelişkiden değil ilişkiden sıyrılıyorum :D

0|0
    0|0
  • cocuklarımla ve dıkkatımı dagıtıcak bısey buluyorum ama berbat bı durum olsem kurtulsam dıyorum ama cocluk cocuk beklıyorum sevıyorumda nereye kadar surer boyle hıcbı fıkrım yok ama ınsan bunalıyo yalnızım hıc arkadasım yok yakınlarımda evde oyle ugrasıyorum gelmese bıle beklıyorum bazen salkmıyım dıyorum genede beklıyorum cekıp gıtsem dahamı ıyı olucak ama gelır derse hayatımda bırı var ben senı sevmıyorum ayrılmak ıstıyorum basım gozum ustune arkama bıle bakmam ceker gıderım sılersem tam sılerım oylede bı ozellıgım var cok sabrederım boyle ıste şu andada gelıcek zaten sınır sey genede sevıyorum

0|0
    0|0
    • Bende tam bundan bahsediyordum.

ama kadinlarda sunu anlamiyorum.

hem adami canindan bezdiriyorlar.hem kendilerine hayqti zindan ediyorlar.

hemde seviyorum diyorlar. her kimsin bilmiyorum ama seni tahmin ettiginden daha iyi anliyorum:(

• ayrılamıyorumm ayrılmaktan korkuyorum neyle karsılasırım hıcbı fıkrım yok

• Gucsuzluk psikolojisi.

birde esinizi dusunun:( sirf siz ayrilamiyorsunuz diye hem onun hem sizin hemde coxuklarin hayati heba olmuyormu saniyorsunuz? Bu arads benim ahkam kestigime bakmayin:) ben sevdigim icin degil acidigim icin birakmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...