Bu spor hareketlerinin ne yarari olur? ne kadar surede fayda saglar?

Haftada iki kere yaptigim bazi hareketler var bunlar 4dakika duvara yaslanarak sandalyede oturma pozisyonu yapiyorum, yere yatip 60 kere bacaklarimi kaldirip indiriyorum,60 mekik cekiyorum , 100kere belleri inceltmek icin dik durup kollarimi saga sola kalcam hareket etmeden yanlara egiyorum bide yan yatip bir bacagimi 100kere kaldirip indiriyorum ayni sekilde diger bacagimida yapiyorum tabi bunlarin sayilari degisebiliyo ya da haftada 1kere yapma sansi buluyorum. sizce bu hareketler kac gunde ne kadar ne acidan fayda eder?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• hafta da 4 gün spor yap gelişme için. hata da 1 yaptığın yorgunluk olur. pek gelişme olmaz. ayrıca mekik cekme. zaten karın kaslarının yarısından fazlası aktif kaslardır. bununla birlikte mum duruşu, squat gibi hareketler haftanın 4 günü gelişme ve yararlılık bakımından daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • Mekik neden cekmeyim?

• artık bu işle yakından uzaktan ilgilenen herkes biliyor ki; mekik cekmekle karın yağları erimediğini. sende öğren. boşuna bel omurlarına zarar verme. ezbere spor yapma. squat, ve (plank) mum duruşu ile ilgili bir çok hareket var. onları yap. vucut yağın azaldıkca karın bölgende sıkılasacaktır. kadın olduğun için vucut yağ oranın % 25 ve altına düşmemeli yoksa hormonal düzensizlikler yasarsın. sen şimdilik form tutmak için önerilerimizi dinle. haydi kolay gelsin.

• Peki tesekkurler bilgilendirdiginiz icin

• Zayıflar, incelirsin o kdr.

0|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=OJ4wr0YXvAU 5 dakikani ayir ve izlee:-) :-)

0|0
    0|0
  • Hiç yapmamaktan iyidir mutlak bir faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • Sıkılaşırsın fazlasını da beklememek lazım.

0|0
    0|0
  • Duvara yaslanma hareketine anlam veremedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Haftada 1 kere yapma şansı hım... faydasını 2 senede anca görürsün. Haftada 1 nedir ya?

0|0
    0|0
  • haftada 2 kere yapsan yeterli

0|0
    0|0
  • en az haftada 3 yapmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...