Basketbol mu? Futbol mu? Neden? Sizce hangisi daha güzel ve daha adil bir spordur?

Bence basketbol. Futbolda çok güzel ama günümüz futboluna bakalım her ülkede geçerli hakemin kötü maç yönetmesinden dolayı bir takımın hakkı yeniliyor ve kupayı kazanacak takımın ve oyuncularının onca emeği yenmiş olunuyor. Ayrıca futbolda daha fazla şike vardır.
Fakat basketbol öyle değil dansçı kızların yanı sıra sahanın küçük olması, kuralların basit olması gibi nedenlerden ötürü pek hak yenilmeyen bir spordur. Hakemlerin hata yapma olasılığı düşük ayrıca şike olasılığı da az.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İkisinin verdiği zevk farklı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Hakemler basketboldada hata yapıyor fazlasıyla.
    Basketbolda fazlasıyla izleyen bir insanım.
    Şikenin döndüğü en büyük alan basketboldadır.

0|0
    0|0
    • Bence tam tersi futbolda her şey ortada. Ben bir çok basketbol maçı izliyorum öyle çok büyütülecek hatalar pek olmuyor. Basketbol da oranlar 1.70 dir ama futbolda oranlar daha yüksek haliyle futbol daha çok kazandırıyor ve futbolu seven insan ağırlıklıdır. Basketbolda hatalar oluyor ama tek tük oluyor ama öyle maçın seyirini pek değiştirecek türden değil o hatalarda. Futbolda 1 golün telafisi olmayabilir ancak basketbolda 2 sayının telafisi rahatlıkla yapılabilir.

• Bende birçok maç izliyorum baskette dahil.
      Görüyoruz ki 30 sayı farktan yenilen takımlar var.
      Dünkü efes - malaga maçi ilk yari 15 sayi fark yiyor ve ikinci yari 4 sayı farkla yeniyor.

• Basketbol

2|0
    0|0
  • Basketbol oynamayı ne kadar çok sevsem de futbol diyorum :))

1|0
    0|0
  • Futbol daha güzel ama basketbol daha adil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbolu seviyorum ama görüşlerine de katılıyorum.

1|1
    0|0
  • Futbol.

1|0
    0|0
  • basketbol

1|0
    0|0
Yükleniyor...