Ayrıldım ben....

bir kaç gün önce bir kızdan hoşlandım...bir kaç gün gözlerine bakarak geçti...ama sonunda şiirli bir teklif yaptım..teklifini düşünücem dedi.sonra yanımdan bir kere geçti öyle hafif gülmüştü ki dayanamadım çok sevinçliydim...sonra baktım bir erkeğin yanına gidiyor..bende gittim o şahısa dedim kızdan hoşlandığımı söyledim...teklifimi düşündüğünü söyledim...ve şahısada fazla ileri gitmeyin dedim tabiki benle şahıs tektik...bir süre sonra kız yanıma geldi öyle böyle yapmışsın neden benden bahsediyorsun dedi..teklifini kabul etmiyorum bir daha kimseye benden bahsetme tamam mı şimdi git...dedi ama gitmedim 5-6 saniye gözlerinin içine bakıp gittim...sizce neler yapmalıyım..kızın kalbini mi kırdım..gönlünü nasıl alabilirim...hediyeyi bir süre sonra verebilirim şimdilik sadece konuşmam lazım ne gibi konuşma yapmam lazım..

1|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Yaptığın aptallık resmen, daha kız sana evet demeden sanki uzun zamandır çıkıyomuşsunuz gibi hayatındaki görüştüğü erkeklere karışıyosun. Senin haddin değil daha. Ki bazı kızlar sevgilisinin bile karışmasına izin vermez. Bence o kızın gözünde fazlasıyla düştün nasıl girersin hiçbir fikrim yok çünkü ben bu konularda katıyımdır mesela. Ama eğer çok seviyosan git o çocukla konuş o çocuk zaten sevdiğin kıza bunu anlatıcaktır kız da az da olsa etkilenir belki düzelir her şey

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sankı evlenme teklıfı yaptın neyı dusuncekmıss:))) bosverr kızmı yok

0|0
    0|0
    • iyide biz birbirimize çok yakışıyoruz...gözlerimiz ve kaşlarımız neredeyse aynı..

• sen kalıne bak ruhuna bak tıpıne degıl tıp gelıp gecıcı ailene yakısırmı saygı duyarmı yarın oburgun burnundan getırıır bu kız hemen de parlamıs sankı nısanlın

• Sen bu kizi unut bence bu davranisi pek normal degil..

0|0
    0|0
    • ilk teklif yaptığım günlerde çok sevinçliydi ama bugün böyle oldu..gerçekten çok yanlış bir şey yaptım..çok fena sinirlenmiş...

• Hayir ama bak sevincli olmasi normal havali bi kizsa ki anladigim kadariyla oyle gelip sana laf soyleyip gidebiliyosa.. Kendini bisey zannetmistir. Bana kalirsa o cocukla konnusmayi deneme iyi niyetli biri olsaydi konustuunu gidip soylemezdi.. Kizla tekrar konusmayi dene diycem ama cok istiyorsan yerinde olsam uzerinde durmazdim konunun.. Unut gitsin derim ben seni haketse boyle kustahca konusmazdi

• banane

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Olm malmisin gurursuzmusun ne biçim adamsın o ne biçim hareketler ya tamam hoslandin teklif ettin o gerzekte sevgilim var demedi düşüneceğim dedi e madem kızı başka erkekle gördün Tmm de sil at daha neyin pesindesin benim kız arkadaşım hakkında gelip biri konuşacak kafayı gomdugumle suratini hış ettiğim bir olur delikanlı ol az unut gitsin benden sana abi tavsiyesi delikanlı ol az

0|0
    0|0
    • o zaman ben yarın adamın ağzını burnunu dağıtıcam..neden gelip normal arkadaşız dedi...eğer öyleyse gerçekten dövecem o adamı...

Yükleniyor...