Maurers zayıflama hapı kullanan ya da bilgisi olan var mı?

maurers zayıflama hapını daha önceden çokça duydum. kuzenimde bu hap sayesinde baya bi kilo verdi acaba bu hapı kullanan yada kullanan bi yakını olanlar ne gibi bi etki ettiğini yazabilir mi merak ediyorumda

ayrıca zararlı bu hap bunlarla mı uğraşıyosunuz boş iş. diyet yapın spor yapın gibi kelimeler kullanıcaksanız yorum yapmayın zaten neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu insanlardaki bu hap olayına bitiyorum ya. herşeyin hapını arama mantığı nedir. neyin ne olduğunu biliyoruz demişsin ama insanların bu hap merakından ötürü kalp krizi bile geçirdiğini pek bilmiyorsun heralde yada sana eğlenceli geliyor böyle şeyler heyecan falan arıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Maurers direk zararlıdır diyemem ama bu tür hapların sağlık için çok büyük tehlikesi olduğunu biliyorum.Daha sağlıklı yöntemler var aç kalmadan.

0|0
    0|0
  • Orjinal Maurers Termojenik Yağ Yakıcı Kapsulü SADECE 30 TL...

filizticaret. net

0|0
    0|0
  • bilmediğin ilaçları kullanma...daima uzman yardımı almak en iyisi...

0|0
    0|0
  • Hapla olacak iş değil. Koca poponu yerinden kaldır ve spor yapmayı dene

0|0
    0|0
    • hahahahha.. kuzenim gözlerimin önünde oturarak zayıfladı ilaç sayesinde

• Yarın birgün o hap yüzünden ölüp FoX habere çıkarsa söverim bak =)

Kızlar Ne Diyor 2

• bende ramazandan sonra başlıyorum bir arkadşım kullandı ve 14 kilo verdi çok fazla su içmek gerekiyormuz ilaç zaten su içme isteği uyandırıyormuş ve iştahı gerçekten kapatıyormuş. bide 36 seans kavitasyona ve lenf drenaja başlıyorum evde de uzay yürüyüşü aleti var akşamları da yarım saat ondan kullanıcağım hedefim benşmde 15 klo vermek bence denemekte fayda var. hatta kullanmaya başlayınca birbirimizi bilgilendirelim..

0|0
    0|0
    • evet bencede daha almadım ama almayı düşünüyorum hadi hayırlısı diyelimm

• eczanelerde 55 liraya satılıyo en güvenlisi eczaneden alman

• misazuga, a ben birinden duydum mesut yar hiç bir ürün kullanmamış hatta bi programında bu ilaç firmalarına inat 150 kilo alıcam ben hiç bişey kullanmadım demiş. geçen gün teyzemin kızı söyledi ben bu tür ilaçlara hiç inanmam aslında maurerrsi arkadaşım kullandı gözümle gördüğüm için kullanmaya karar verdim bilginize..

• bir arkdaşım kullandı bu haptan ve baya kilo verdi herhangi bir etkisi olmadı gayet sağlıklı yine sen bilirsin

0|0
    0|0
    • evet bende kendim şahit oldum buna

• yanii bir kaç örnek gördüğüne göre sorun cıkıcagını sanmıyorum

Yükleniyor...