Bir kadın yalan söyledi mi nasıl anlaşılır?

Sayın hemcinslerimiz bilindikuzere siz çok kurnaz ve üçkağıtçısınız biraz. Bir kadın yalan söyledimi nasıl anlaşılır neler sizi ele verir biraz düşünün ve cevap verin cevap bulmakta zorlanıyorsanız yalan söylerken hisettiklerinizden yola çıkabilirsniz mesela :)

Bunu hemcinslerinize ihanet olmaz sadece tüyo teşeküler !

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ben burdaki anlatilan hemcinslerime cekmemisim anlasilan. yalan soyledigim hemen belli olur, yuzum kizarir, ses tonum degisir. aygg,.

0|0
    0|0
    • Sozum meclisten disari biliyorum kiz arkadasimdan ses tonu degisir bole mallasir saga sola bakar :)

• haha aynen:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben yalan söyledim mi hemen kızarır elim ayağım titremeye başlar. Bazıları gözünü kaçırır bakmak istemez...

0|0
    0|0
  • aa nedense ben yalan söyledimmi bende hiç bişey olmaz .. hiçte belli ettmem bu zamana kadar kimse yalan söylediğimi anlamadı walla ... :)

0|0
    0|0
  • Bir kadın istediği zaman öyle bir yalan söyler ki hiç bir şey anlamazsın . Ama bazen bellide edebilir .

0|0
    0|0
    • Kadin ceheneme gidince seytan hosgeldin ustat dermis :) de ben belirti istiyorum ne turde belli eder mesela ?

• Gözlerine bak o senin gözlerine bakmakta zorluk çekecektir .

• evet bunu biliyorum birde bole donuk bakislari var hani icinden dusunuyor yedimi diye :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...