Spor salonlarında en sinir olduğunuz tipler?

Spor salonlarında en çok hangi tiplere sinir oluyorsunuz? Ben mesela kullandığı aleti terli bırakanlara ve koşu bandıyla son sürat koşanlara sinir oluyorum.

Bir de ağırlık kaldırırken anıran birisini gördüğüm zaman kafasına 36 kiloluk dumbellla vurmak istiyorum :)

Peki ya siz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• vucudsuz. olupta gerilenlerden su sogukta salonda oyle tipleri gorunce illaki ceketi cikarttiriyorlar sonra ne bileyim kizlari gorupte 7.5 yapan adam afedersiniz okuz gibi anirarak 20 kiloyu yapmaya calisanlar cok gicik oluyorum salon benim olsa almam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Spor salonuna gitmiyorum. Araştırmalara göre spor salonuna yazılanların çoğu arkadaşlık ilişkileri için kayıt oluyorlar spor bahane..
    Eminim sinir bozucu yanı vücudunu sergileyen biri olabilir.

0|0
    0|0
    • Bir kısım sosyal ortam için kayıt oluyor olabilir ama çoğunun olduğunu düşünmüyorum. Bu arada bende hiç sevmiyorum kasılarak vücut sergileyen tipleri...

• Koşu bandında protein tozu yalayanlat...

0|0
    0|0
  • spor salonuyla işim yok ki benim :)

0|0
    0|0
  • vücuduyla gösteriş yapmaya çalışan aptallar

0|0
    0|0
  • Etrafina avci gibi suzulup yanlis bir hareket yapmani bekleyen ve spor hocasi kesilip yardima kosan tipler. Kendi sporlqrindan cok. seninkiyle ilgilenip su an nereme bakio acaba diye beni tribe sokan tipler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hava atmak için binbir şekle girenler

0|1
    0|0
  • Spordan bişey anlamadığı halde ona buna ders vermeleri deli ediyo beni :) ders verenlerde genelede göbekli oluyo :)

0|0
    0|0
  • Herseyi anladimda kosu bandinda hizli kosanlarla ne alip veremedigin var sanane belki adam hizli kosmak istiyor sana ne iticiligi olabilirki? :)

0|0
    0|0
    • Ne bileyim ben sevmiyorum işte :) Düşüp kırarlar inşallah çanakları :D

• Gittiğim saatlerde sadece 3 kişi oluyorz.

0|0
    0|0
  • Koşu bandıyla son sürat koşanlara niye sinir oluyorsun? Adam o hızda koşabiliyorsa tebrik edip, plaket vermek lazım.

0|0
    0|0
    • Gereksiz buluyorum o yüzden... Kendini sakatlsma ihtimali var çünkü...

• artist artist çoluğa çocuğa karışan +80 kg bodycilere ayar oluyorum

0|0
    0|0
    • Salon onlarınmış gibi davranıyorlar :)

• sağolasın sende :)))

• Kızlar geçti mi bit anda Rambo olan tabipler var ya dfasd onları var ya onları asdas :D

0|0
    0|0
  • Bagiranlara ayar oluyorum harbi :D

0|0
    0|0
  • Kızlara hava atacağım diye mal mal hareket yapıp kendini Stallone zanneden tiplerden nefret ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...