Hiç haber alamadıgınız eski sevgiliniz.

Numarasını değiştirmiş belki de..

En son konuştuktan sonra telefonu kapatmıştı. İki gündür arıyorum ama kapalı.

Neden olabilir?

Ha bi de, yaşadıklarımızı unutamadığını söylüyordu.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bana "Sınava çalışacağım, bir süre konuşmayalım konsantre olamıyorum." dedi. "Pekala dedim." Aradan bir ay geçti. Ne bir mesaj attı, ne msn açtı, ne telefonunu açtı.. Yaklaşık 4 ay hiç konuşmadık. En sonunda mesaj attım "Neden bu kadar özletiyorsun?" Aradan bir gün sonra cevap geldi. "Sevgilimle ortak kararımız kullanmıyorum bu numarayı. Sen de rahatsız etme bundan sonra beni." Güldüm başlarda, sonra inceden miğdem bulandı. Dişlerimi sıktım. Sanki eski televizyonlar gibi siyah beyaz görüyordum etrafı. Olduğum yerde bir saat kadar boş boş oturdum. Güzel günlerimizi düşündüm. Konuşmalarımızı, öpücüklerini, bana sıkı sıkı sarılmasını... "Beni bırakma" dediğini hatırladım sonra. Dedim ki kendi kendime "kim kimi bıraktı." Kalktım bir paket sigara aldım marketten. Hiç de sigara içmiş biri değildim. İki saat içinde bitirdim hepsini. Başım ağrımaya, kafam dönmeye başladı. Ağlamayı beğenmiyordum. Ağlasam ne fayda ki? Kız benden ayrıldığını bana söylemeden yeni sevgili bulmuş. "Bu bana yapılır mı?" dedim. Gittim tekel bayisine. Ne varsa aldım ne varsa. Evde onları bir içtim ki anlatamam. Allahımı kaybettim içmekten. Ama bana yapılanı unutamadım. Beni içerken gören maffolmuş bir abimiz bana dedi ki "sen onun için dünyaları yakarsın ama onun sana yaptığına bak." Hem de hiç konuyu bilmeden söyledi bunu. Ondan sonra aşka da sövdüm sevgiye de. Aşk benden uzak dursun.

0|0
    0|0
    • o aptal sevgilim yok demişti bana

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı benim yaptığım gibi yapıyor..Kaçmak istiyor uzak durmak istiyor..

0|0
    0|0
  • bi hafta sonra 'aradığınız numara kullanılmamaktadır.' diyecek üzgünüm...

0|0
    0|0
    • bişecik olmaz

• üzülmemene sevindim, düşünmeyi bırak o halde ne hali varsa görsün

• b*kumu yisin köpek

• belkide unutmaya çalışıyodur kaçıyodur senden

0|0
    0|0
    • ben mi ona ulaşmaya çalıştım sanki. o ulaştı. bu ne yaman çelişki böyle

• fikrini değiştirmiş olabilir yada telefonu flanda bozulmuş olablr bnce bekle braz

• Bu daha kötü işte..

0|0
    0|0
Yükleniyor...