Ciddi yardım edin beni bırak gitsin yazmayın...

Beş yıl çıktık son zaman çok kavga ettik ayrıldık birleşik. Son olay bilmiyom birden bitti ve benimle konuşmak istemedi kafa dinlemek istedi. Bekle bekle dedi önce kafamı dinliyim dedi. Ben korktum heo aradım mesaj attım bunu kafası daha çok attı. İki gün sordum bana doğruyu şöyle seviyormusun seviyorum dedi ama soğdum nefret ediyorum senden dedi. Beni iki gün rahat bırak dedi.bırakamadım aradım.bu sefer biti dedi birdaha arama hayatımdan*git dedi kafamı sıktın dedi bende sordum seviyormusun beni sevmiyorum.desi kapandı telefonu hala kapalı galiba birdaha açmıçak. Be onu çok seviyoum aslında hiç kaybetmek istemiyorum beş sene az dyıl bide sözlenmeye planlıyordun bir ay sonra. Şimdi acaba sınırdenmi söyledi kapattı yada ciddimi. Hayatında başka kız kesin yok ben 100% eminim. Pazar günü yurtdışına gitçek.ve biz iki ay görüşmedik hep ben aradım yapma dedim o hep düşüncem dedi.böyle kapandı telefon ben şimdi acaba bekleşemmi ümit yapsammı daha yoksa erkekler sınırden ağzından çıkarırmı bu lafları.oda beni çok seviyordu zamanında. Şimdi çok üzgünüm şimdi arkadaşlar boşverin yazmayın benim onu geri kazanma yolları yokmu hiç. Bir ay yurtdışında olcak beni unuturmu. Hiç umrsamadı beni hastanede yattım yanıma bile gelmedi. Napsam geri istiyorum kendi gelsin pişman olsub dönsün istiyorum hayatımın aşkı o

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendini küçük düşürme senin yaptığın yoğun ilgiden bıkmış kim olsa onun yerinde bıkar yani sen bence önce kendini düzelt insanların üstüne bu kadar düşme o sana beni aramamı diyo arama bidaha hiç söylediği şeylerde bi anlık sinir gibi geliyo gayet ciddi duruyo kendinden daha çok nefret ettirmek istemiyosan uzak dur ondan ne ara ne mesaj o hissetsin senin yokluğunu sana dönmeye çalışsın böyle bişey yaparsada sen süründürürsün ne kadar hakaretlerine dayandım ettim zorla beni kendinden ayırmaya çalştın dersin yapmazsa da unut gitsin 5 sene diye ölcek değilsin herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatında kesin biri var yada artık iş ciddi boyutlara geldiğinden geri vites atıyor. Yada kullan at taktiğini kullanıyor. Bir sürü sebebi var kaçmasının gitmesinin.

0|0
    0|0
  • adamın sözünü hiç dinlememişinki.bekle bir kaç gün demiş.belki başka derdi sıkıntısı vardı..sevmeye niyeti vardıysa da bunalmıştır bir an.24 saat sen merkezli yaşayamaz o adam..kimse kimseyi 5 yıllık sevgilisini (sevgi varsa cidden sevmelere inanmak da zor ama) 1 ayda unutmaz..50 yıl sonrada unutmaz korkma.ama hareketlerin tavrın bu hale getirmiştir belkide.biraz kendini tart sende hatan varsa onlara bak..o hatalı ise de olmuyorsa yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
    • abi kiimi bu kadar sıkarsan sık kaçar gider. sevgiline anlayış göstermessen başkasının kollarında bulursun :D şaka bi yana. fazla sıkmış çocuğu hani

• aynen de abi deme ya abi deme ya :D yaşlı hissedecem ha :P

Kızlar Ne Diyor 2

• canım bence zamana bırakmalısın.zaman zaman hepimizin hayatında oluyor bunlar.üstüne gitme derim çünkü sana anlatamadığı bişey olabilirir gibi geldi.onlinefalcim.net sitesinde zeynepe fal baktır o çocukla iyi telapati kurup düşüncesini sana söyler.güvenilir bir yer. benimleetelapati kurdu ve hepsini yaşadım çünkü aynı durumu ben de yaşamıştım.

0|0
    0|0
    • Onlarin dedikleri cikiyormu..ucret nekadar

• bak şimdi olaya kendi açımdan cevap verim benimkide çalışıyodu bekle bekle dedi bana delirdim ve tartışmamız çoktu bizimde artık sıkıldım tabi ondan değil tartışmalardan sıkıldım yetr artık bitsin dedim içim yanıyo ama dayanamyıodum bitirdim ve ona bi daha sakın arama beni sen şerefsizsin beni oyalayıp durdun felan dedim işin özü şu oda sıkılmıştr tartışmaktan felan bırak gitsin dönsede yine aynı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...