Bayanlar eşinizin size alışverişte maddi olarak sınırsız imkan tanıması hoşunuza gider miydi?

Bayanların görüşlerine ihtiyacım var. Baylar siz de bir el atın. Konu alışveriş.

Bayanlar eşinizin size alışverişte maddi olarak sınırsız imkan tanıması hoşunuza gider miydi?

Aldığınız şeyleri taşımanızda yardım yardım etse felan?

Karıma böyle bir jest yapsam evliliğimiz boyunca nasıl olur?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2 gün sonra bırakırsın.eğer içinden gelerek yapmayıp bu şekilde düşünerek yaparsan :)

0|1
    0|0
    • Öyle mi dersin. :)

• Öyle derim içinde varsa Ztn yardımcı olursun jest olarak düşünmez onunla alisveristeyken mutlu olursun yardım edersin .ama sınırı bilmen gerekir .jest olarak düşündüğünde evliliğin başlarında yaparsın sonradan monoton bir hayata devam edersin :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Alisverise benimle gelebilir, aldigim seylerin tasimasini da isterim, tasimakta zorunda, arada bi bana hediyede ala bilir. AMa sonucta bende calisiyorum, kocamin bana sürekli pahali pahali aliskanliklarimi almak zorunda degil. Arada bir düsünüp aliyorsa sevinirim, kendi kazandigim paramla alirim. Sonrada kocadan birde laf duycam, bütün paralar ayakabbilarina parfümlerine giymine kusamina gidiyor.. BIraz azaltirmisin falan dicek :D Sonra bende buna dalicam :D o yzdn kendim öderim böyle bi kavgayada gerek olmaz =)

0|0
    0|0
    • Neden kocandan laf işitmekten korkuyorsun ki? Adam o parayı seninle yemek için kazanıyor zaten. Üstüne bir de laf söylerse kendisiyle çelişir. Hem merak etme, erkek adam hesabını bilir. Bol keseden açılmaz karım mutlu olsun diye. Zaten sen de yaşantınızdan anlarsın kesenin sağlam olup olmadığını, ona göre alışveriş yaparsın. Tabi düşünseli bir bayansan.. :)

• Bende bunu anlamıyorum. Nerden geliyor bu "kendi paramı kendim kazanırım" olayı. Çalışma, keyfine bak. Erkek değil mi alsın her istediğini.

• Oyş süper olur <3

0|0
    0|0
  • 1 sorun için : Kimi mutlu etmezki.

2 sorun için : Zaten mecbur benimle tasimaya.

3 sorun içinde : Bence gayet hosusuna gider.

0|0
    0|0
  • ya kimin hoşuna gitmez valla bir daha aşık olurdum kocama:)

0|0
    0|0
  • Imm simdi onun için sorun olmazsa hosuma giderdi, ama bazi seyleri kendi paramla alicamki o sey benim gözümde daha degerli olsun, ve kocama onun parasiyla hediye almam. Ama genel olarak hosuma giderdi.

Ben mükemmel bir koca istedigim için, benimle birlikte olmasi lazim alisveris yapmak için ve tasimak mecburiyetinde. Yoksa güzelcene bakamam ben, iki elim bos olacak.

Kriterlerine uygun kizi buldugun da, evliliginiz boyunca güzel olur yani para konusun da sıkınti yasanmaz ama senin ona sundugun bu sinirsiz imkani yüzüne vurmaman gerekir.

Not: Karini bu kadar simartma yahu.:)

0|0
    0|0
    • Nota cevap: Benim karım şımarmayacak da kimin karısı şımaracak? :)

• Sen mukemmelligime inanmamakta israrcisin. Ugrasmayacagim kanitlamak icin. :)

Sen de asagi yukari aynisin. Seninde cozmus oluyorm dogal olarak. :)

• Sen bilirsin ama bu kadar savundun mükemmeligini, yari yolda pes etmek sana yakismaz.:)

Hayir beni çözmeyin ya, hem beni çözecek insan daha anasinin karnindan dogmadi..:)

• çok hosuma gider..cömert erkek kim istemez :) ama evlilikte.flörtte kimsenin maddi acıdan yardım etmesni istemem

0|0
    0|0
    • Demek istediğim, sürekli kıza para yedirip onu ezmek değil. Yanlış anlamanı istemem.

• anlıyorum ne demek istedgni.ama dusunene bi adam karısına hc para vermeyerek ezer slnda

• Dediğin gibi, hiç para vermeyerek ezer asıl.

• Yaşamak lazım bi:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• herşeyden önce alışveriş konusunda eşinin ne kadar sınırsız olabileceğini tahmin bile edemezsin. para bol, para yetiştirebilirim deyip de kanma sakın. bugün 3 liralık kahve alıyorsa mesela sırf para bol diye 50liralık kahve almaya başlayacak. böyle böyle masraflar tahmin edemeyeceğin bir hızla artacak ve kim olursan ol yetiştiremez konuma geleceksin. ama en kötüsü bu değil. en kötüsü seninle hiçbir sorunu kalmayacak. para tıkır tıkır işliyor. hanımın da en büyük tutkusu alışveriş oluvermiş. peki sen ne oluvermişsin? sen hayatındaki gereksiz ayrıntı. anladın mı ;)

0|0
    0|0
    • Söylediğin ilk cümlelerde haklı olabilirsin. Fakat eşimin bana banka gözüyle bakacağını zannetmiyorum. Aldığı giysileri, ayakkabıları, parfümleri benimle eskitmek, bana yakışmak için alıyordur bence. Düşünsene istemediğin kadar elbisen var, ayakkabıların var.. Fakat bu elbiseleri giydiğinde koluna girip gezebileceğin bir kocan yok? Bence bu durum aldığımız kızla alakalı. Teşekkür ederim fikir beyan ettiğin için. :)

• gelecekteki ilişkini kurtardım :) voovvv! kendimi aştım :)

• Peki o zaman, gelecekteki ilişkimi kurtardığın için teşekkür ederim.

• o degilde profilindeki yazi çok terbiyesizce, sikayet edilebirsiniz

soruna gelincede bu kadar düsme derim karinin ustune, bosver kendi tasisin esyalarini ve sinir koy

0|0
    0|0
    • Profildeki yazı benim ismimi kullanıp üyeliğimde saçma şeyler yapan insana yazılı.

• Teşekkür ederim uyarın için :)

• rica ederim =)

Yükleniyor...