Sneijder in Galatasarayda Kalmaya Devam Edecek Bu kararı Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Karar açıklandı... Sneijder Galatasaray da oynamaya devam edecek hem Juventus taraftarlarının hemde Fener ve Beşiktaş taraftarlarının hevesleri kursaklarinda kaldı. Siz Bu kararı nasıl degerlendiriyorsunuz?

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• 1 aydır sneijder gidecek gidecek diye ağlamıştınız iyi sevinin bari koskoca bir kulup sneijdere kaldı komik :)

0|0
    0|0
    • Volkan daha çok ağladi

• Bak küçük kiz Süper Kupa maçinda tarihinin en kötü futbolunu oynayan bir Gs vardi o na rağmen bile zar zor penaltilarla aldınız kupayi. Sonra arenaya geldiniz sneijder bir sağdan bir soldan geçirdi size. Geçen sene Ersun Yanalla Fenerbahçenin 2. yari performansi düştü zaten istersen aç bak sorun Galatasaray in kötü olmasaydi bunu Aziz Yildirimda soyledi zaten. Ismail kartal teknik direktorluk yapacak kapasitede bir hoca değil.

• zavallı gizli fakeci korkaksın sen delikanlıysan açarsın hala sağdan soldan diyor siz bir galibiyetle günlerce aylarca konuşursunuz biz kupayla övünürüz ELİNİZDEN ALDI KUPAYI KÜÇÜK GÖRDÜĞÜNÜZ İSMAİL KARTAL sizde ağladınız şimdi defol git başka fakeli sorularına sen gibilerine cevap vermekte suç

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Sneijderle ilgili tek umrumda olan şey sorulardan kurtulacak olmamız. :)

0|0
    0|0
    • Tabi canım kesin öyledir:)

• İnsanların sadece kazançlarıyla övünebilmesi ne acı. Söylemek istediğim şeyi anlatan bir link var maalesef yönetim onu kurallara aykırı buluyor kusura bakma. Başka bir cümle kurmaya başladığında konuşabiliriz bu konuda. Değil lakin top toplayısıcısına kadar ordaydınız. İlginç :)

• Sadece Beşiktaş in derbi fobisini konuşuyoruz neden bu kadar alınıyorsun:) Yöneticilerden bir tanesi gidelim demiştir futbolcularda gitmek zorunda kalmıştır ayrıca Galatasaray 2008 de Hamburg maçında ayrıca Arenanin açılışında Erdoğanı yuhlarken Beşiktaşlilar hiç ortada yoktu hatta bir keresinde Abdullah Gül İnönüye geldi diye ona sevgi dolu pankartlar açıp güzel bir hoşgeldin töreni yapmıştınız bunları ne çabuk unuttunuz yahu:)

• Sen nasil degerlendiriyorsun?

0|0
    0|0
    • Çok iyi oldu Fenerliler çok istiyordu onun gitmesini şimdi ağliyorlar

• sneijder adam ya
    o degilde volkan bayilip dusmustur bunu ogrenince :D

0|0
    1|0
  • 4, yıldızı takıyoruz demek

0|0
    0|0
  • Kendine yazık etmiş, harika bir kariyeri olabilirdi...

0|0
    0|0
    • Galatasaray Juventus u her zaman yeniyor neden kendine yazık etsin

• Galatasaray'ın avrupada hiçbir başarısı yok, Juventus'da kendini geliştirip daha da iyi takımlara gidebilirdi ama artık onu da yapamaz

• bomba ya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İyi oldu iyi de niye gizlisin gsli

0|0
    0|0
    • Farkettim.
      soruyaa gelmeyenlerden birileri olabilir.

• Derbi kazansın diye sevmedik takimi. Aradaki ezeli rekabatte uçurum yok. Sen senelerde açılan fark birkaç sene de kapanir

• Zor bee

• sevindim iyiki gitmemiş galatasarayın etkisiz elemanı

1|0
    0|1
    • Senin aklina tüküreyim ben etkisiz olduğu içinmi juventus istedi Machaster City istedi

• sneijder ontivero gibi antebe kiralık gider anca

• Ulan o zaman neden Juventus istiyor? Siz kendu Diegonuza bakin adam Semih yedek kulubesine abone oldu:)

• ben paraya ihtiyacının olduğunu düşünürüm :)
    #V

0|0
    0|0
  • Benim hevesim kursağım da kalmadı. Sneijder in pek etkisi yok zaten bir büyük macta iyi oynar butun sene konusulur. Ama rakibine kirmizi kart yedirmek icin iyi numara yapar o bir avantaj.

1|0
    0|0
    • ahahaha ne guldum ama. Sizin Sosayla dembabayi isteyen var mı koçum? Veli Sneijder e kırmızı kartlik hareket yapti kirmiziyi gördü kendi yoneticiniz bile bunu kabul etti. Ayrica Sneijder e laf atacağina Oğuzhanin 2 sene ònce Meloya iftira atarak nasil attirrdiginida bir bak

• Tahminime gore yaşı 18 i geçmemiş bir ergen veya ergenlikten sonra beyin gelişimi durmuş bir yetişkinsin. Gizli olman da bunu acikca gosteriyor. O yuzden senle futbol tartişmasina girmem.

• Hemen kaç yedin tabi cevabi kaçiyorsun

• Eşi hamile ve istanbulu seviyolar.

0|0
    0|0
  • Yandaş medya başaramadı gönderemedi

0|0
    0|0
    • Aynen öyle şimdi onlar düşünsün

• inter den gelirken sevgili bekler gibi yolunu gözledik Wesley Sneijder'in

0|0
    0|0
    • Aynen ha gece yarilarina kadar bilgisayar başındaydık