Soruların anlamsızlığının nedeni nedir?

Bazı sorular bence gereksiz.Sorulan sorular farklı versiyonlarla soruluyor hiç sorulmamış gibi.İçeriği değiştirilsede soru aynı neden sormak için bu kadar çabalıyorlar anlamıyorum.Soruların gittikçe seviyeleri düşüyor.Siteye giresi gelmiyor insanın.

Benim gibi düşünenler var mı?

• Katılıyorum, Haklısın
    100% (5)78% (7)86% (12)Oy Ver
  • Katılmıyorum, Çünkü..
    0% (0)22% (2)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• site kurulduktan 3. günde üye olan biriyim bakma sen experime 5 kez kayıt yaptırdım siteye... ilk 6 asy çok kaliteli bir siteydi belki alınıcaklar ama sitede özellikle 18-24 yaş arası arkadaş grubundakilerin %80 i 14-18 yaş grubunda olan kişiler olunca sorularda böyle seviyesizleşiyor ilk 6 ay süperdi ama gittikçe çoluk çocuğun eline düştü bu site ve yaş ortalaması özellikle bayanlarda 25 yaş üzeri kişilerin sorularına yorum yapıyorum zaten gerisi muhatabım değil sende öyle yap... feyf profil açsalar bile konuşma şekillerinden yaş grupları otomatikman ortaya çıkıyor

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba hocam.

Esasında bakarsanız burada malayani işlerle uğraşmak bu sitede vakit öldürmek bile insana belli başlı zarar.

Sorular anlamsız değil insanlar anlamsız aslında.

Anlamsızlıklar zinciri almış başını gidiyor.

Şurada adam akıllı, aklı başında laf edeni poek az görüyoruz.

Yani nihayetinde birçoğu da kendi kişisel sorunu yansıtıyor ve sorunlara bakılırsa çoğu birbirinin aynısı.

İnternet öbyle birşey işte.. Çöplük adeta..

0|0
    0|0
  • evet aynı fikirdeyim buraya tc kimlik numarasıyla girilse 18 yaş altı tayfası olmayacağı için site düzelir.

0|0
    0|0
  • senin sorduğun soruların hepsi gerekli ve mantıklı mı merak ettim gerçekten...insanların düşüncelerine saygı duymalısın kimse gel soruyu cevapla diye sana baskı yapıp kafana silah dayamıyor.cevaplamak zorunda değilsin.senin sorduğun soruların daha önceden sorulmadığı ne malum yada gerekli mi önce kendi sorularına bakmalısın.siteye girme isteğin gelmiyorsa da profil ayarlarında hesabı sil butonu var ücretsiz ayrıca tıklayabilirsin.kimsenin sorularını bu şekilde düşünerek yadırgayamazsın...

2|0
    0|0
  • BKZ: kabak tadı vermek.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum, Haklısın

0|0
    0|0
  • Ben eğlence amaçlı sorular soruyorum, ciddi ciddi sevgilimin sorunlarını kendi sorunlarımı buraya dökmek zorunda değilim. Eğlenmek için geliyorum. ve katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • Senin sorun gibi mesela demi.

0|0
    0|0
  • Gırgırına takılıyoruz işte boşver ya gül geç:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Katılıyorum devamlı sorulan burç soruları müzik soruları sıkıyor.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum haklısın :D

0|0
    0|0
  • Xperleri yükselsin diye yapan çok . Çok gereksiz birşey öyle yapmak. Dertleş güzelce:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...