Neden sizlerle sevgili olmak için erkekler önce arkadaşınız olup sonra teklif etmek zorunda?

Şimdi bana afra tafra yapmayın. Yoldan geçen biri sevgilim ol dese kabul etmiyorsunuz. Tanımadığınız adama selam bile vermiyorsunuz. Mecburen erkeklerde önce kanka ayağına yatıp öyle teklif ediyor. Sonra da erkekler suçlu oluyor, duygularınızı kullanıyor oluyor. Neden böyle bir şeye gerek duyuyorsunuz. Bence erkekler bazı konularda çok haklı :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• hahah farklı bir bakış açısıymış:) Kankam bana aşık diyenlere cevap niteliğinde.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kızların çoğu kendisini gerçekten seven ve onu dünyadaki tek kızmış gibi hissettiren erkeklerle birlikte olmak ister(bknz:Rihanna-Only Girl).Bu yüzden tanımak ve güvenmek 1.sıradadır,ee arkadaş olmadan da tanıyamayacağına göre... :)

0|0
    0|0
  • iyide o niyetle arkadas olan bariz belli eder zaten eger erkek belli edemiyorsa o da onun sorunu

0|0
    0|0
  • Once arkadas olur ama hislerini de belli eder bu sekilde tanisilir

0|0
    0|0
  • Tanımak içindir diye düşünüyorum :D:D Yoldan geçen birinin teklifini mi kabul etsinler yani :)

0|0
    0|0
  • sanane

0|0
    0|1
    • Site de her on erkekten birisi sevgilisi olmamasından şikayetçi, 20 sorudan birisi tanımadigi bir kıza nasıl açılacağı falan filan var ışte o yüzden bana ne

• ne biçim cevap veriyosun sen ya öyle tiksindim birden ..

• bende sana ayılıp bayılıyodum yaaaaa hahahahahah

• Haklı olduğunuz konu da neymiş kanka :D

0|0
    0|0
    • erkekler anne olamaz dışında ki bütün konular

Erkekler Ne Diyor 5

• Pardon ya sen neyin kafasını yaşıyorsun. Önce kanka sonra sevgili o ne yaa.. Sonra evleneceğin zamanda bir adam gelsin bari hayır siz evlenemezsiniz çünkü siz kardeşsiniz desin:) Ama şu var çoğu bayan hal hareketleri hoşuna gitmeyen biri ile birlikte olmak istemez doğal olarak. Çoğu erkek ise kanka bu hatun çok güzel bunu ayarlamalıyım diyip lop diye balıklama atlıyor. Sonucunda rezil oluyor:) Kanka ayağının doğma sebebi bu önce tanıması gerek. İlla kanka olmaya gerek yok bence. Direk git senden hoşlandım diye söyle eğer hoşlandı ise yada tanımıyorsa gerisini zaman bırak. Oda hoşlanırsa zaten olur olmıcaksada olmaz gökten zembille inmedi ya.

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
  • Yüzde yüz doğru tespit.Ekleyim bide herseyı erkeklerden bekleyenler var.Aramadan aramayan mesaj atmadan atmayan onlarda cok bekler vallahı :)

0|0
    0|0
  • tanıştıktan sonra kankalığa mı yoksa sevgililiğe mi gidecek sen yön vereceksin dostum :)

baktın olmuyo vazgeçersin..

0|0
    0|0
  • Ya tespit doğru da,boşver sen şimdi bunu çekirdek&kola aldım gel yiyek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...