Spora giden var mi? ya da gitmiş olan?

Arkadaşlar ya ben spora basliycam fazla kilolarim var (1.68 boy-70 kiloyum)
Simdi ya spora basliycam ya da sıkı bir diyet uygulayip kilo vericem 9 subata kadar (tam bir ay var ) ya da spora basliycam kararsizim
Spora başlasam ortami falan hic bilmediğim için cekiniyorum :'/

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Diyet değilde sağlıklı beslen ve spora yazıl bence utanılacak bir durum yok sen cardio ağırlıklı çalışmalar yapıcaksın eliptik koşu bandı bisiklet tarzı tabi birazda ağırlık idmanı da yapmanı öneririm diyet olarak ta ekmeği tatlıyı tuzu unu şekeri tamamen kes tuz sadece günde 5 gr kadar al hiç bir türlü bur cubur yeme ve 1 ay sonra farkı gör :)

0|0
    0|0
    • Valla deniycem :-)))

• Yazildim spora :-) ve diyet vermediler :/
      Senin dediğini uygulamaya karar verdim :)
      Önerecegin başka beslenme bicimi var mi ya varsa alirim :-)

• Protein ağırlıklı beslenme sadece bu

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaliteli bir yere git grup derslerine ücretsiz gideceğin bir yere git spora zaten onlar program veriyor sana

0|0
    0|0
    • Peki 1 ayda çok azmedecegim sonuc ne olur?
      Yani su 1 hafta diyet son 3 hafta spor yapacagim

• Şimdi sorudada belirttiğim üzere 1.68 e 70 kiloyum :'(
      Şöyle bir 10 kilo verip sıkılaşmak istiyorum ama spora çok vaktim de yok okul falan
      Ben 3 ay gidip spor yapip zayiflayip sıkılastım diyelim sonra sporu birakinca (ama yediklerime dikkat edicem tekrar eski haline döner mi vücudum ?
      Birde rahatsız olur muyum ya bir bayan olarak?
      Yorumları okudum çok eleştirmişler?
      Ve birde yine ;D
      Gidiyorsun hoca basinda duruyor mu sen kafana gore mi yapıyorsun sporu?

• Sana bir program verecekler. İlk başta gösterirler. bir. iki sorarsın zaten ogreNince kendin yaparsin

• hem spor hem diyet yap.

0|0
    0|0
  • Spor ile birlikte hocanın verdiği diyeti uygularsa hem sağlık kilo vermiş olursun hemde zayıflamanın etkisi olan çatlaklardan ve selülitlerden kurtulmuş olursun.

0|0
    0|0
    • Hoca diyet vermedi iste basladim da :(

• zayıflamak istiyorsan sporla diyeti aynı anda yap. kısa zamanda etkisini görüceksiniz:-)

0|0
    0|0
    • Peki 1 ayda çok azmedecegim sonuc ne olur?
      Yani su 1 hafta diyet son 3 hafta spor yapacagim:)

• Kilo vermek sizin bünyenizle alakali. spora baslayin ayni anda diyette yapin bnce

• Rahat ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gitmelisin çok kilolusun maalesef cardıo'yu evde asla yapamazsın salonda bol bol koşmalısın bisiklet çevirmelisin.

0|0
    0|0
  • kilo fazlanız var ortamı kafanıza takmayın sağlık önemli

0|0
    0|0
  • 9 senedir sporla ic iceyim

0|0
    0|0
  • çekiniyorsan gitme evde kendi imkanlarınla yap mesela mekik çek ama gitmende fayda var derim

0|0
    0|0
    • Sen gittin mi bayagi ise yariyo mu

Yükleniyor...