Size göre hangisi?

Ben mesela önceden vücud geliştirme yapıyodum hantallık olduğunu fark ettim şişiriyorum geri iniyo vs :D kıck boksa başladım kendimi geliştirdim tam maçlara çıkacaktım ki kolum sakatlandı ara vermek zorunda kaldım,,, siz hangi spor dalıyla ilgileniyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• kick boks hemen kendini savunma hemde zayıflıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Basketbol

0|0
    0|0
  • 2 ay kick boks yaptım bıraktım sağlam spordur.

şu an da vg yapıyorum vg de çok iyi spor bence

hantallık falan olmadı bana

0|0
    0|0
    • Hantallık derken o bakımdan degıl mesela bı kıck boks degıl her hangi kavgada serı olamazsın ağır kalırsın ve ya mesela yumrukların guclenmez vs bana göre sırf hava olsun diye yapılan spor estetik amaçlı gerçekten sevenler vardır orası başka ama bana saçma geliyor madem amaç güç savunma sporu yap daha ıyı.

• body de güçlendirir ama

• Guclendırır ama teknik bılmıyosun güçlü olsan ne olucak

• Futbol.

0|0
    0|0
  • hantallık olmaması için vücut geliştirme değil fitness gibi sporlar ile uğraşın sürekli yapılan bir spor olduğu için hem protein ağırlıklı beslenerek vücut formunu istediğiniz seviyeye getirirsiniz. hemse sakatlanma riski olmaz

0|0
    0|0
    • ben öyle düşünmüyorum vücud geliştirme yaptım amino asit de kullandım kaslarım da belirgin hale geldi hatta eve dambıl seti bile aldım ama kıck boks çok ayrı bunun keyfini yapmayan bilemez,, vücud geliştirmeyi bırakıp kıck boksa yazıldım antremandan sonra hiç bir yerim tutmuyordu siz düşünün gerisini, vücuda temas ağırlıklı spor olduğu için sakatlanmayı göze aldım şu an ara verdim hayırlısıyla devam etmeyi düşünüyorum, herkesin yapması gereken spor dalı.

• ben o tarz sporlar yapmadığım için bir şey diyemem ama bence de sevdiğiniz spor en iyisidir.

• Bencede herkesin kendine göre sporda yeteneği var önemli olan onu ortaya çıkarabilmek

• Kick box ve yüzme

0|0
    0|0
Yükleniyor...