Bodyye basliyorum yanimda neler getirmeliyim?

Yanimda neler getirmeliyim nasil davranmaliyim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yanında getireceklerinden çok daha önemli 2 şey var. Uyku düzeni ve sağlıklı beslenme. Eğer bu ikisi yoksa yaptığın sporun ve vücudun hiçbir kalıcılığı olmaz. Bunun yanında mutlaka yedek iç çamaşırı, havlu, yedek tşört, spor salonu izin vermiyosa içeride giymek için spor ayakkabı, sıvı tüketimi için tercih edebileceğin gazsız ve az kalorili içecek olabilir ancak ben sadece su kullanıyorum. Ha unutmadan bir süre sonra ellerim nasırlaşmasın diyosan eldiven...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein tozu...

0|0
    0|0
    • yeni başlıyan kişilerin ilk 3 ayını tamamlamadan kullanmalarını önermem size nacizane tavsiyem bilmediniz konular hakkında yorum yapmayın body de ileri seviye bir kişi olarak bu yorumu yapıyorum.

• :))
      Tiye aldığım bir iletiydi, ciddiye aldıysanız üzgünüm...

• keşke anlayabilseydim de böyle yorum yapmazdım bak şimdi kırıldım sonunda bir gülücük işareti olsaydı keşke direk protein tozu yazınca ciddi dedinizi düşündüm ben üzgünüm çok çok özür dilerim :))

• havlu yedek çamaşır

0|0
    0|0
  • spor çantası yanına havlu falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Havlu al.

0|0
    0|0
  • spor çantanı havlunu suyunu götür ve hocalarının verdi program doğrultusunda çalış 5 senedir spor salonunda aralıklarlada olsa çalışıyorum ileri seviyeyim spor salonundaki insanlardan fikir alma ama hocaların doğrultusunda alabilirsin ve bilgisi yüksek olan insanlardan.

0|0
    0|0
  • ayakkabı temiz olsun rahat olsun

0|0
    0|0
  • Gittiğin yere göre değişir ben mesela terlik spor aykkabisi iç camsrı şampuan bide spor elbisesi havlumu flan ordn veriolar ama snn gttgn yerde yoksa gtr

0|0
    0|0
  • Havlu su iç ve dış çamaşır

0|0
    0|0
  • Havlu icecek

0|0
    0|0
  • eşofman
    havlu
    takım çantası

0|0