Spor yapanlar bir bakabilirlermi acaba?

Bugun spor yapmaya basladim aslinda zayif biriyim sadece tek sikayetim kalcalarim biraz fazla asaya dogru sarkik gibi durmasi ben kalcalarimin sikilasmasini istiyorum ve spor yapmaya alisik olmadigim icin her yerim agiriyo :) gunde kac saat spor yapmam gerekiye ve ne kadar zaman alir fark gostermesi yardimci olur musunuz lutfen.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Sağlığın adına çok güzel bir karar vermişsin tebrik ederim uzun yıllardır spor yapan biri olarak bildiklerimi seninle paylaşmak istedim... Spora başladığın ilk 1-2 hafta toplumda et kırığı diye tabir edilen vücudun belli noktalarında görülen ağrılar meydana gelebilir bu gibi durumlarda 1 gün ara vererek yeniden spora devam edebilirsin şayet anatomine ilk etapta fazla yüklenirsen 1 günde bertaraf edeceğin ağrıyı bir kaç güne çıkararak iyileşme süreni arttırabilirsin bu manada dikkatli olmanı öneriyorum acizane... Spordan yarım saat önce su içmeyi bırakmalısın ve onun yerine vücut sıkılaştırmasını ve metabolizmayı hızlandıran Türk kahvesini içmeni öneririm sadece 1 fincan... Gelelim ısınma egzersizlerine bu aşamada doğru nefes alış-verişi çok önemli çakralarımızı harekete geçirmemiz açısından yavaş yavaş esneme hareketleri ile enerjimizi yükseltebiliriz bu süre vücudun ısınma seviyesine göre değişim gösterir ortalama 25-30 dakika...
    Vücudunun mevcut görüntü kalitesini arttırman adına sana evinde kolaylıkla yapacağın yogayı öneriyorum... Bu spor senin kısa sürede istenilen bölgelerde sıkılaşmanı sağlayıp farklı bir rahatlama sağlayacaktır kanaatindeyim... Spora başlayan kişilerin günde 1 saat egzersiz yapmalarını öneririm... Daha sonra bu süreyi uzatarak 2 saate çıkarabilirsin...
    Sağlık dolu günler diliyorum sevgiyle kalın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 saatle başla

0|0
    0|0
  • Birden çok yüklenme ısınmadan. çalışma çalışman bitincede esneme. hareketleri yap kalça için bir ayağını mekik masasına. köy çömel. kalk obur ileri de olsun salona giDebikirSen. pilates derslerine git

0|0
    0|0
  • squat yap.

0|0
    0|0
  • günde en fazla 1saat 45dk spor yapılabilir, fark ise vücudunla orantılıdır, max 2ay içinde farkı görürsün

0|0
    0|0
  • Spora Yeni Başladığın İçin Ağrıması Normal, Squat Yap, Bacak ve Kalça Bölgesi İçin.

0|0
    0|0
  • bacak ve calf çalış popuyu toparlarsın sıkılaşır,

0|0
    0|0
  • onun için spor değil SQUAD yapmalısın onu da mı biz diyek

0|0
    0|0
  • ılk olarak spor salonumu yoksa kendi imkan dogrultusunda mı yapıyosun o onemli

0|0
    0|0
    • Sitede oturuyorum spor salonuna gidebilme sansim var ama kullanmiyorum evde kendim spor yapmaya calisiyorum aslinda salona gitmeyi dusunuyorum

• salona gidersen hem pskolojik hemde imkan acısından daha iyi olur senin için salona gittiğini varsayarsak tahmini olarak 6-10 ay arası güzel sekıllı bır vucudun olur agrılar ılkkez yaptıgın ıcın olagandır 1 haftada alışırsın kalca ıcın aslında dans etmen en ıyısı :)

• Spor derken salona mi gidiyorsun?

0|0
    0|0
  • Ben körüm bakamiyorum kusura bakma ×_×

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalça için squat yapmalısın. Ona yönel.

0|0
    0|0
  • Nerede spor yapıyorsunuz tam anlayamadım ama ilk önemli faktör bir gün içindeki yoğunluk değil düzenli olarak devam etmenizdir. Azar azar bile olsa devamlılık.

0|0
    0|0
  • squat ile sıkılaş

0|0
    0|0
  • spor salonunda daha kolay kilo verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...