Spor sonrası Çikolatalı süt?

spor sonrası içilen Çikolatalı süt kas inşasına yardımcı olur mu?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bak dostum. aşağıda ki yorumları okudum internetten bakmışın kendin de güvenememişsin ve buraya sormuşsun. ben 3 senedir body yapıyorum ve spordan sonra süt'ü asla desteklemiyorum. öncesinde de desteklemiyorum. Süt'ün içinde casein vardir süt en iyi YATARKEN içilir. CASEİN yavaş sindirilen proteinlerdir ve bu senin kas yikimi yaşamani önler. YATARKEN iç. Çikolataya gelince onu da yememelisin. Kalitesiz karbonhidrat yağ yapar!! İçinde ki katki maddelerini saymiyorum bile.1 parmak çikolata 150 kalori iken hem çikolata yemen hem de spor yapman bana göre SAÇMA. Spordan sonra ne yiyeceğim. SPORDAN sonra kaslarin yikima geçer eğer sen 45 dakkadan fazla spor yaparsan vucudun katabolizme girer ve olan kaslarda ki amino asitlerden harcamaya başlar. Bunun için antrenman sureni kisa tut ki olani da gitmesin. Spordan sonra hemen yumurta ye çünkü en kaliteli protein ve en hizli sindirilen protein yumurtadir. Ardindan evde ne varsa et-tavuk-biftek vs.. PROTEİN adina ne varsa 150 gramdan aşağiya yeme. Ama bunlardan kesinlikle ye. Çok ileri düşüncelerin varsa diyete gir. Beslenme bu işin %70 idir. Vücut MUTFAKTA olur unutma. Antrenmanda kaslari yirtacaksin mutfakta besleyeceksin yatakta dinlendireceksin. Sana bol sans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şekerli şeyler zararlı

0|0
    0|0
  • Olur tabi ama pek fazla değil. Sindirimi uzun sürer çünkü. Sporun hemen ardından içmeye çalış.

1|0
    0|0
  • muzlu süt daha iyi olur :D

0|0
    0|0
  • Sen deli misin hatun? Tatlidan sekerden uzak durun diyoz sen ustune gidiyon te allam ya

0|0
    1|1
    • deli misin diyeceğine şuradaki beşinci maddeye bakta öyle Konuş. www.zencefit.com/.../spordan-sonra-ne-yemeli.html

• peki teşekkürler

• En iyi gorusdeki arkadasla benle ayni fikirde. Yani netten gordugun herseye itibar etme tatlım dedigim gibi klavyesi olan konusur. Bu gibi konularda bana sorabilirsin kaynak arastir

• Light süt iç ve çikolatalı olmasın.

0|0
    0|0
  • onu önce içmen daha iyi

0|0
    0|0
  • afiyet bal şeker olsun bidanem olur tabikiside xd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Millet olur demiş l*n . Hayır asla içmemelisin ben onun yerine et ve yumurtalar tüketiyorum. Süt'ü anca geceleri. Sağlıklı beslenin.

1|0
    0|0
  • sıcak çikolata güzel

0|0
    0|0
  • cikolatalı sut kilo aldırır baska bir faydası yok bence

0|0
    0|0
  • olur tabi kas proteine bire bir

0|0
    0|0
  • olmaz