Fitness ile ilgilenen var mı? Süt içersem ne olur?

1.90 boyum var fitness ile uğraşıyorum. Spor sonrası 1 lt süt içiyorum boyum dahada uzar mı?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya soru başlığını okurken birde kız resmini görünce ben mi yanlış anladım bir tek?
    Kız sandım ulan. 1.90 neyine yetmiyor hacım?

0|0
    0|0
  • 1.90 mı?
    Aman yarabbim :O Daha da uzama bence sen. s. s. s

0|1
    0|0
  • Kurban oluym 190 boy zaten napcksn o boyla icme birak kizlarda 190 boy nedir hic hos değil

0|0
    0|0
  • 1.90 neyine yetmiyor :D

0|0
    0|0
  • Profilde kiz resmini ve boyum 190 yazisini gorunce oha dedim asdf
    Sonradan fark ettim erkek oldugunu. Yasina ve genetik faktorlere bagli bisey ama boyun iyi bence.

0|0
    0|0
    • https://www. f acebook. com/profile. php? id=100008826726036
      antreman videolarıma bakabilirsin :)

• aynen ya dedim 1.90 kız :D

• Inanmadim demedim ki profilin mavi diye erkek sandim duzelt bence onu. l*n bizde kendimizi uzun sayiyoruz asdfs

• Boyun ideal daha fazlasını napicaksin

0|0
    0|0
  • süt iç iyidir faydalı

0|0
    0|0
  • boyun iyi işte daha ne o kadar uzun iticidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Süt içmeyle boy atacak yaşı geçtin sen :) Ayrıca piyasadaki sütlerden pek bir yarar göremezsin. Bu yaşta atsan atsan 1 cm atarsın.

0|0
    0|0
  • Oha daa boyun nekadar uzayacak 290 mı olacan :DD

1|1
    0|0
  • Yas kaç

0|0
    0|0
  • Yaş 24 yaşına kadar uzar erkeklerde bayanlarda ise 22
    ergenliğe girme zamanıda önemli
    yasadigin şehrin ikliminde çok farkediyor
    ayrıca anne ve baba boyunu ölçüp 2ye bölüp erkek ise 12 ekleyip bayan ise 11 ekleyip genetik boyunu öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık jokeyim, böylesini ne gördüm, ne duydum.

0|1
    0|0
  • bıyunun uzaması , büyüme hormonu ile alakalı, süt kemikleri besler, bağışıklık açısından iyidir dişve ve kemiklerin onarılmasına yardımcı olur ve, takviye kullanıyor isen süt hazmı bıraz zorlaştırır, kaslara egzersiz sırasında enerji taşır, hücre yenilenmesiden rol oynar ;)

0|0
    0|0
  • Höhh bee yeter daha boyu ne yapacaksın.

0|0
    0|0
  • Spor sonrası 1 süt yararlı değil kanı sulandırır normal bir bardak yeterli ayrıca süt boy uzatmaz kemiklerini güçlendirir boy uzama olayı genetik faktörlere dayanır

0|0
    0|0
  • Profil rersmi bayan profilin imaji erkek yanlış mıyım:)))

0|0
    0|0
    Anne ve baba boyu?

0|0
    0|0
    • 18, anne 178 baba 185

• Kardeş erkeklerde ergenlik 21 yaşında bitiyor o yaşa kadar büyüme devam edebilir onun için net bir şey söyleyemem ama benzer bir durum bende de var, aynı yaştayız 1 senedir 1.93'te kaldım daha da uzamam gibime geliyor muhtemelen sende de öyle olur :D. Zaten fazlası çok zorluk çıkartıyor boşver.

• boyun süt içmekten uzamaz da fitnessa yeni başladıysan 3 cm felan uzarsın

0|0
    0|0
  • Soruda bir trolluk mu var? Ben ilgileniyorum ama fitness ile boy uzatmanin bir alakasi oldugunu yeni duyuyorum

0|0
    0|0
  • Benim yükseklik korkum olmasa cevaplardım ama yanii...

0|0
    0|0
  • neden okadar süt içiyosun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...