Haydi spordan bahsedelim?

Spor hayatınızın neresinde?
Sanırım ben baya başa almışım
İyi hissettiriyor insana :)

0|2
20|75

En İyi Kız Görüşü

• Kendime kaslı, maslı bir sevgili yapana kadar sporla alakam yoktu. Yürüyüş yapmayı bile sevmezdim öyle diyeyim. Zaten fiziği de kötü değildi bir tık balık etliydim ama çok takmıyordum. Ne zamanki bir denize gittik hayatım değişti :) adam six pack leriyle dimdik yürürken ben acaba basenlerimi nasıl kapatsam, selülitlerim gözükmesin diye çırpınıp durdum. Adam da azcık göbekli olsaydı iyiydi yanında sırıtmazdım :) Ertesi günü bir gazla spora başladım. İlk ay tam olarak işkenceydi. Gitmemek için elimden gelen tüm bahaneleri uydurdum falan. Sonra insan alışıyor. Yıllardır haftada en az 4 gün gidiyorum. Kamu spotu:Spor iyidir gençler üşenmeyin haftada en az 3 yapın.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 75

• Taeknowdo da kırmızı kuşak 7 turnuva ve iki madalyon.
    Futbolda 3. Lig asaş sk. da b takımında oynadım ondan sonra oftas en son 1. lig Hacettepe oldu kendisi.
    üniversitede x. box yaptim bir süre ama lisansım yok.
    e-sporcu olarak şu an devam ediyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç bir yerinde.

1|0
    0|0
  • Hayatımın her alanında.

Yapmayıda geçtim Galatasaray oldukça spor hayatımın en baş köşesinde olacak.

1|0
    0|1
  • sağımda solumda önüm arkam

1|0
    0|0
  • bu sefer başlıyorum dediğim yerde.

2|1
    0|0
  • Spor her insanın hayatında bulunması gereken aktivite hem beden hemde ruh sağlığı açısından sporsuz bir yaşam düşünemiyorum.

1|0
    0|0
  • Aikido eğitmeniyim. İlk olarak çocukluğumda okuldan arta kalan zamanda babamın yanında onları izlerken basit hareketleri yaparak başladım. Sonra babam banada öğretti ve şimdi her günüm spor.

1|0
    0|0
  • halısaha maclarına varım :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle birinci sırada.

2|0
    0|0
  • Fitness yapıp zayıflamaya çalışıyorum.
    Yakında dövüş sanatlarıyla ilgilenmeye başlayacağım. Muay thai ve Boks arasında seçim yapamadım hangisine başlasam diye düşünüyorum.
    Deneyimi olan varsa paylaşsın bilgisini.

1|0
    0|0
  • 5 yaşından beri sporla içiçeyim. 5 yaşından beri profesyonel olarak basketbol oynuyorum,7 senedir fitness yapıyorum ve yüzüyorum. Besyo okuyorum ve personal trainerlık yapıyorum.. Kısaca spor benim hayatımın anlamı ve tek aşkım :) Spor kadar güzel bir şey yok dünyada

0|0
    0|0
  • 7-24 spor

0|0
    0|0
  • günde 1 saat.. değişmez..

1|0
    0|0
  • küçüklüğümde kick boks ve teakvando şimdi fitniss ve futbolla ilgileniyorum. Basketbol voleybol tenis moto GP F1 gibi sporlarıda çok yakından takip ederim hayatımda vazgeçilmez bir yerde spor

1|0
    0|0
  • ne demişler;

sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.

vucuduna iyi bak yaşamak zorunda oldugun tek yer orası!

1|0
    0|0
  • Fitness yapıyodum ama ara vermek zorunda kaldım.

1|0
    0|0
  • spor burnumun ucunda tütüyor. yazın sakatlık geçirdim uzak kaldım sonra 1 ay düzeldim galiba derken diğer bacağım sakatlandı o kadar özledim ki kmlerce koşmayı

0|1
    0|0
    • Sağlık daha önemli tabi

• umarım ama şimdi yürümekte zorlanıyorum en az 2-3 ay uzak kalıcam gibi. teşekkürler :))

• Bunlar hep cünüblükten hacı

• Spor hayatımin ilk ve en derin noktasinda. yakalaşık 6 yildir tam anlamıyla sporu daha doğrusu futbolu hayat felsefem bildim. profesyonel düzeyde de oldu.. şu an okul ve futbol aynı anda gidiyor ama benim için spor futbol daha ön planda :)

1|0
    0|0
  • heryerinde vazgeçmediğim tek uğraş

1|0
    0|0
  • Yaşam tarzım spor. bisikletçiyim şehirler arası seyehat ederim.

1|0
    0|0
    • Merak ediyorum onu ya bir bayan yapabilir mi sence?

• Tamamdır seneye öyle planlarım var bilgi alırım senden

• Tamamdır babacan profilim gizlide açayım istersen takip et lazim oldugunda sorarsin

• Spor hayatımda 0
    Ama artık kesinlikle spora bağlanmalıyım
    O kadar hareketsizim ki bir sokak yürüyünce dahi nefes nefese nefese kalabiliyorum
    Durumum çok vahim..

1|0
    0|0
  • Sporu önceden baya yapardım is güç aksattiriyor ise gelip gider iken 3 4 km yuruyoruz ama fayda etmiyor

1|0
    0|0
  • hayatımın vazgeçilmezi

1|0
    0|0
  • tam kalbimde, türübünlerin alkış sesinde ve futbol topuyla yeşil sahalarda. :))

1|0
    0|0
  • Önceden baya yapıyordum ama şimdi artık çok az yapıyorum. Dövüş sanatları ile uğraşıyordum.

1|0
    0|0
  • Bnmı 5 km gün de yürüyorum

1|0
    0|0
  • Cok usengec biri olmama ragmen duzenli olarak yapmaya calisiyorum. 5 senedir spor yapiyorum ama toplaminda 1 sene gitmemisimdir ama cabuk pes edip sonra tekrar basliyorum falan :)

0|0
    0|0
  • Spor hem işim hem hayatım

1|0
    0|0
  • spor şart tabi.
    özellikle baldırı zayıf kızlara.

1|0
    0|0
  • Haftada 5gün en az iki saat

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 19

• günde 2 saat

1|0
    0|0
  • Bu çocukta kendimi gördüm , ben çok çabuk yoruluyorum ya :/

http://i.hizliresim.com/ayG9Md.jpg

2|0
    0|0
  • Evde yaptıgım kadar. Uzak akraba gibi

1|0
    0|0
  • Ayy bakıyorumda göbişli basenli hatun çıkmış saat yazmış buraya.. gece gece hiç güleceğim yoktu.
    Her neyse, spor herşey işte. Hayatımın bir parçası hocalığını bile düşünmüştüm sonra bi' baktım bölümümden vazgeçemiyorum.

0|0
    0|1
  • Ne guzel :) tekrar antrenorluk yapmak icin kabin memurlugunu biraktim. Bu benim hayatimin bir parcasi, buyuk bir tutku.

1|0
    0|0
  • Spor lisedeyken tüm hayatımdı :) Fenerbahçee alt yapısındaydm :) ama bırakınca basketbolu göbek oldu :D

1|0
    0|0
  • spor kalp ben :D

1|0
    0|0
  • hayatımın her alanında

1|0
    0|0
  • İyi bi'şey spor

0|0
    0|0
  • Çok uzun süredir düzenli olarak aksatmadan yapıyorum. Yapmayınca kötü hissediyor insan.

1|0
    0|0
  • haftada bir iki kere spor salonuna gidiyorum orda zumba kurslarina katiliyorum.

0|1
    0|0
  • spor hayatımın bir parçası :)

0|1
    0|0
  • Spor, günde en az 5 saatimi verdiğim, benim için vazgeçilmez olan, herkesin yapmasını istediğim eylemdir. Hatta şu anda bile koşu bandında yürüyorum.

0|0
    0|0
  • baya iyi

0|0
    0|0
  • iyi hisettirdiği doğru

0|0
    0|0
  • Spor candır.

0|0
    0|0
  • spor candır :) basketboldayım, birde evde yaptığım egzersizler var hatta besyo okumayı düşünüyorum umarım olur :)

0|0
    0|0
  • spor izlemeyi severim

0|0
    0|0
  • Çocuklarımdan sonra gelen şey spor benim için. Zaman bulup gitmek çok zor olduğu için evde yapmak zorunda kalıyorum bazen. Yaylanıp chips yemekten iyidir :)

1|0
    0|0
    • Zumba eğlenceli oluyor evde :)

• Ahah onlarda gore gore yaptıklarımı yapıyolar zaten :) çok eğlenceli oluyo cidden :))

• Aynen ben kardeşimle yaparım baya iyi oluyor :)

Yükleniyor...