Evinde koşu bandı olan var mı ya da bisikleti?

arkadaşlar koşu bandı ya da bisiklet almayı düşünüorum olanlardan fikir sahibi olmak istiyorum

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Koşu bandı;
    Sen yukarda Rap Rap Rap Rap
    Aşağıdan komşu Tak! Tak! Tak! Tak! ;)

Bisiklet;
    Sen yukarıda... ... ... ... ... ... ...
    Aşağıdan komşu... ... ... ... ... ...

Ayrıca evde spor zor olmuyor çok kaytarıyorsın :D
    Bir salona yazıl derim.

0|0
    0|0
    • bisiklet ses çıkarır mı?

• okey pisiklet olsun önereceğin varı

• Marka model pek bilmem. Sportive ye gidip en iyisi hangisiyse verin demiştim. 1700 küsür lira para bayıldık :D 2 ay sonra satıp salona yazıldık :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Almadım, biliyorum alsam çalışmam.

0|0
    0|0
  • Almayi dusunuyorum. Gittigidiyorda 1000liraya kosu bandi var. Kondsyon bisikleti twister mekik aleti dumble hediye veriyor yaninda bir bak ;)

0|0
    0|0
  • Mekik aleti var. Git dışarıda koş evde ne yapıcaksın. Temiz hava eşliğinde koşmanı ya da bisiklet sürmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • malesef vaktim yok :(

• beyefendi normalde zaten yürüyorum ama koşmuyorum sadece yürüyorum tüm gün yetmiyor.

• O zaman gidin decathlona güzel uygun koşu bandı var. Alın bir tane eve gün boyu koşun.

• kondisyon bisikleti var da kullanan yok s. salonu zaten bır sokak var mesafe ne gerek var :)

0|0
    0|0
  • 2 dambıl 1 göğüs yayı dışında bir b*k yok.

0|0
    0|0
  • Boşuna alma evde kullanmazsın

0|0
    0|0
  • Almanız bir işe yaramayacaktır inanın alıcaksınız yapıcağınız kullanacağınız 1 ay sonra bir zorunluluk hissetmicek kaldırcaksınız

0|0
    0|0
  • Bisiklet var sürekli yatıyor mübarek. Evde spor yapılmıyor ya. Salon candır

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Sen dinleme bunları benim de vaktim yoktu spor salonuna vereceğim 2 aylık parayla set aldım evde spor salonuna gidiyo gibi geliştim. koşu bandı baya pahalı paran varsa al tabi de yoksa kondisyon bisikleti al aynı işi görür hiç düşünmeden al hemde

0|0
    0|0
    • koşu daha iyi olmaz mı bisikleti bende düşündüm de :/

• bak işteeeeeeeee normal çevirecem pedalı bacaklarım nası kalınlaşcak?

• Zorluk seviyesi var ya basite alır uzun süre yaparsan incelir orta da normal bir süre aynı kalır zora alır yavaş yavaş dinlenerek zorlarsan kalınlaşır falan korkma öyle kolay değil kalınlaştırmak ya incelir büyük ihtimalle senin :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Koşu bandım var.

0|0
    0|0
  • Kosu bandi aldim binbir hevesle bir iki ay kullandim şu an evin kose bekciligini yapiyor yaklasik 2 yildir. Alma hicc onun yerine bir salona git daha cok sey yaparsin canim

0|0
    0|0
  • Kosu bandim var

0|0
    0|0
    • koştukça ses çıkarıyormu yani alt kata ses gidermi bide hangi özellikleri olanı önerirsin?

• pisikletin var mı şekerim?

• koşu bandını tercih et

0|0
    0|0
  • yok benim

0|0
    0|0
  • Koşu bandı al

0|0
    0|0
  • Evde spor yapmak sıkıcı oluyor

0|0