Erkek - Bayan +1 Sporla ilgili Sorusu olan var mı?

Sporla ilgili sorusu olan var mı arkadaşlar erkek-bayan hem dövüş sanatları hemde vücut geliştirme ile ilgili sorunuz var mı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Boksla ilgilenmek istiyorum ancak sol kolum çok çok güçsüz. Nasıl geliştirebilirim?

0|1
    0|0
    • Sol kolunuz mu sadece güçsüz olan sağ güçlü mü :) Kullanmadığınız için sol zayıf geliyor size boks zordur bir bayanın boks u seçmesi de çok ilginç , şınav çekebilirsiniz kendi başınıza iki kolunuzuda açı olarak aynı şekilde açmalısınız , biri fazla biri az olursa diğerinden fazla yük bineceği için orantısız olur ;) Biraz böyle deneyin emin olun kollarınız daha çok kuvvetlenicektir

• Hehe dediğim gibi bir kaç ay sonra görüşelim. Eğitmensiniz sanırım. Çalıştığınız yere gelebilirim :))) Sizde değerlendrirsiniz beni :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Elimde sag el bilegimde gangliom denen sivi cikti sislik yani ameliyat oldum aldilar tekrar cikti bu spor yapmami engeller mi daha cok siser mi ve nasil gececek bu ameliyat oldugum halde yine cikti ayni yerde

0|1
    0|0
    • Ağırlık kaldırdığında ağrı sızı oluyor mu peki

• İlk kez bir bayanda görüyorum yani duyuyorum bilmiyorum çevremde çıkan yok merak etme derdi veren şifasınıda verir ;)

• kızarın erkeklere gücü yeter mi acaba dövüş sanatları bilse dahi?

0|1
    0|0
  • ben bilek güreşinde iyi değilim :(

0|0
    0|0
  • kick boks güzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ayak bileğini güçlendirme teknigi biliyor musun

0|0
    0|0
    • onun için klasik bir yöntem var onu kendiniz deneyebilirsiniz parmak ucunuza kalkıp yavaşca hemen değil yavaşca bırakmak , bunun haricinde etrafınızdaki herhangi bir salonda onunla ilgili bir çalışma aleti mevcuttur beni salonumda bu hafta gelicekti daha ne gelcek bir bilgim yok

• Teşekkür ederim

• Yok.

0|0
    0|1
  • yoktur

0|0
    0|1
Yükleniyor...