1.75 boy 59 kilo fizik olarak iyi mi?

1.75 boy 59 kilo fizik olarak iyi mi? Kilo mu vermeliyim ha bide fitnees ile kaç ayda karın kaslarımı gelistirebilirim bilen?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• İdeal kilon 66 gibi biraz zayıfsın

0|0
    0|0
    • Biraz kilo alma payı bırakmalı bunun depresyonu var aşık olması var bunları düşünmek lazım ;)

• Bende öyle yapmayı düşünüyorum :P ama kas için biraz kilo alman lazım

Erkekler Ne Diyor 13

• 3-4 kilo daha al sen :D

0|0
    0|0
  • Evet iyidir.

0|0
    0|0
  • Bence süper.. Benim boy da öyle. Ama kilom 78. Bence 8 kilo fazlam var.

0|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
  • Hanimefendi baklava mi yapacaksiniz? Bel kivriminiz varsa koyverin gerisini.

0|0
    0|0
    • Cok fazla değil de bel kıvrımım var :) ama olsa iyi olmaz mı

• Hayir kadin dedigin narin olur naif olur. Erkek ona sarildiginda dunyanin en gucenli yerinde oldugunu hissettirmeli ve kendisi dunyanin en huzurli yerinde oldugunu hissetmelidir.

• Hartel Şampiyonası var Yetiş bize.

0|0
    0|0
  • sıkı bir fitness ve iyi beslenmeyle istediğin fiziğe ulaşırsın boyun çok iyiymiş :)

0|0
    0|0
  • karın kası spor salonunda degıl mutfakta yapılır

0|0
    0|0
    • 😯😯😯 derken

• Abur cumur, yağlı yıyecekler, hamur işi, şeker ve tuzu kesersen gec saatte yemek yemeyı bırakmalısın karın kası vucudundaki yağ oranını düşmesiyle alakalı % 10 falan olursa karın kasların gözukur yapacagın mekık vs gibi karın hareketlerı şu an zaten sen bulunan sadece gözukmeyen karın kaslarının çapının büyümesini saglar dediğim gibi sadece yag oranını dusurmen lazım zaten kilolu degılsın biraz daha temız beslenırsen sonuca daha varıcaksın kolay gelsın :)

• gayet iyi

0|0
    0|0
  • iyi , anrenman programın , beslenme ve uyku düzenine bağlı

0|0
    0|0
    • Haftada 3 gün yeterli olurmu :)

• Henüz yok önce bir bilgi alayım dedim ;)

• ben senin fiziğini görmedim. Görmedende çok faydalı bir yorum yapamam. Antrenörün olucaksa eğer burdakilerin dediğinden daha faydalı bir program hazırlayabilir sana. Ölçü yeterli değil malesef net bir şey söylemek için.

• Çok iyi bence belki biraz daha kilo alman seni daha çekici yapabilir

0|0
    0|0
  • Vücut ölçülerin?

0|0
    0|0
  • İdare eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...