Sonra eski halime doner miyim?

Arkadaslar ben zayiflamak istiyorum. once diyetle baslayayim diyorum sabah az yiyince oglen duramiyorum asiri cok yiyorum aksam da oyle aliskanlik. ekmegi baslayinca birakamiyorum. en iyisi tum kesmek sanirim. birde yag yakmak için Michael 30 day shred flan yapiyim diyorum ama bir kere basladim birakinca cok daha kotu oldu ben boyle olmaaini istemiyorum ne yapmaliyim yardimci olur musunuz? (Boy : 170 kilo : 77 )

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bestyö mezunuyum ayrıca mankenlik ve oyunculuk yapıyorum sana tavsiyem şunlardır ;
    Kahvaltında istedigin kadar yiyebilirsin ekmek hariç :D - ara sıcakları yemeyi unutma karnın boş kalmasın sakın ! yağ depolamaya başlar ve onları yakmaz öğlen gene istedigini ye arasıcakta busefer yer fıstıgı tercih edebilirsin 30 dkda bir acıkınca ağzına bir avuç kadar atarsın sabah her gün kalktıgında sıcak su ve limon yapıp içersen yağ yakımı ve kilo vermen kolaylaşıcaktır ben 1.94üm kilom 91 civarı fakat bunlar yağ değil :) detaylı bir beslenme şekli istersen abla bana mesaj olarak dönebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Belli bir süre diyet yap yeme alışıyorsun.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git.

0|0
    0|0
  • Zayıflamak için en iyi yöntem spor ve diyettir. diyet yapamam diyorsaniz ekmek şeker pirinç makarna börek vb. hayatindan cikar;-))

0|0
    0|0
  • Donersin zamanla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağrıların olduğu için bırakmışsındır. O yüzden ağrıların geçince başla yani spora.

0|0
    0|0
  • sabahlari insan kilo almaz istedigin kadar ye, öglen ekmek yemeden düzgünce yemegini ye (iki tabak yiyorsan bir tabaga indir mesela) ve aksamlari sadece meyve ye, elma armut gibi

0|0
    0|0
  • çok ağrıların varsa ara ver tekrar başla

0|0
    0|0
  • dönersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...