Ronaldo ve Messi olmasaydı, Ballon d'Or kime giderdi?

Bence Ibrahimovic domine ederdi. Özellikle son dönem ki performansı gerçekten inanılmaz.

• Zlatan Ibrahimovic
    50% (4)22% (2)35% (6)Oy Ver
  • Neymar
    12% (1)22% (2)18% (3)Oy Ver
  • Eden Hazard
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gareth Bale
    12% (1)22% (2)18% (3)Oy Ver
  • Franck Ribéry
    12% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Arjen Robben
    14% (1)34% (3)23% (4)Oy Ver
  • Kun Agüero
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• İbra. Acayip bir adam ve izlemesi çok keyifli :)

0|0
    0|0
    • Ceza sahası dışından 3.70 metreye sıçrayıp rövaşatayla gol atan enteresan bir adam :)

• Evet maalesef. Tarihe geçecek bir trajedidir bizim için :D

• Lanet edip gidiyorum buradan bak yine gece gece Kanser etti Beşiktaş beni. Ayrıca bu utanç Scalanın hiç üstüme alınmam :P

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 10

• Katiliyorum bende sana :)

0|1
    0|0
  • Neymar

0|0
    0|0
  • 1. Ibra 2. Roben 3. Agüero

0|1
    0|0
    • Katılıyorum

• Şunuda Söyleyeyim UEFA gösterdiği adaylardan milliyetçilik yapıp Arda'ya verdik oyları ama roben daha fazla haketti

• manuel neuer :D

0|0
    0|0
    • Şuanda en iyi kaleci ama Ballon d'Or zor

• Maradona her yıl başka şey söylüyor :D Cristiano Ronaldo geçen sezon Şampiyonlar ligini 17 gol rekorunu kırarak kazandı ve tüm sezonu 51 golle bitirdi. Ballon d'Or insan üstü performansa verilir, Ronaldo'nun ki gibi.

• ama dünya kupasında göremedik ronaldoyu.. bu ödüller önceden dünya kupasında ki başarılara göre veriliyodu kardeş.. almanya dünya kupası şampiyonu oldu hani hiç kimseye bir ödül yok :D tamama Ronaldo 51 gol attı ama dünyanın en büyük turnuvasında çok silik bir görüntü çizdi.. real de sende oynasan bir sezonda 20 golün taş yani.. ben Ronaldo kötü oyuncu demiyorum harika bir oyuncu gerçekten ama ödülü manuel hakkediyor bence.. benim görüşüm böyle tabi :))

• Robben e giderdi heralde. Ama İniesta neden farkedilmiyor bilmiyorum onun gibi oyuncu yok oysa :)

0|1
    0|0
  • Zlatan

0|1
    0|0
  • Robben

0|0
    0|0
  • robben gibi ayağına hakim zlatan gibi şut çeken ribery gibi hızlı aguero gibi fırsatçı bale gibi sert vuran neymar gibi hareket ustası hazard kadar kafa vuran cristiano ronaldo varken ;

messiyi seçmelerini anlamakta güçlü çekerim zaten.

senin soruna göre de robbenden yana kullanırım oyumu

0|0
    0|0
    • Kesinlike Cristiano Ronaldo komple bir futbolcu. Hızlı, çevik, bileklerine hakim, hava toplarına hakim, son vuruşları, kafa vuruşları, şutları kusursuz. 15-20 yıl sonra gelmiş geçmiş en iyi futbolcuydu diye geçecek ismi :) Futbolu bıraktıktan sonra ne kadar mükemmel bir futbolcu olduğunu daha net görecekler.

• aynen öyle messi doğal yetenek belki ama ronaldo futbolda ne kadar gelişebilirsini dünyaya ispatlamış bir futbolcu.

• Sabri

0|0
    0|2
  • Hagi

0|0
    0|0
Yükleniyor...