Bir kızla tanıştınız...

şimdi bir kızla tanışdiniz hiç planda projede aklınızda yokdü .

kız şekermi şeker tatlısı bir kız, ve kızı gerçek hayatda hiç

görmediniz hiçde telefonda konuşmadınız.

kızın resimlerine bakıyorsunuz farkında olmadan kıza karşın ilgi duyuyorsunuz bunuda kıza söylüyorsunuz sonra kız telefon numarasını veriyor ve siz aradığında telefona çıkmıyor ve sizde o zaman mesaj atıyorsunuz hayatında başarılar dilerim diyerek telefonuma çıkmadın internetdende çıkdin diye.

kız hiç bişey demez sesiz kalır bu duruma sizce sorun nerde.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• önce numarayı verdi sonra pişman oldu bence. bilmiyorum ki :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• büyük ihtimalle kız değildi, eğer kız olsa ve senden çekiniyor olsa telefonunu vermezdi zaten :)

0|0
    0|0
  • Zamannnnnn... !

0|0
    0|0
  • Kafa bulmuş...Belki kız bile değildir.

0|0
    0|0
  • fake yada istemiyor

0|0
    0|0
  • kesin fake

0|0
    0|0
  • evet istemiyor.

0|0
    0|0
    • Zorla güzelik olmaz Kolay olani Secmek basit olandir bende basit olani Sevmem hayatdaki herseye Farkli bakarim.

Yargilamadan Anlamaya calisirim asil Sorun burda.

Hayatda herkezin dogrulari kendine Yasamak isdedikleride kendine.

Dünyada Kiz cok ama önemli olan Kizlarin coklugu degil farkli kriterler.

• zaten zor olandır güzel olan basit olanı herkez elde eder önemli olan zoru başarmak ;)

• hıcbısey olmaz kız senı ıstemıyo olur kısacasıı

0|0
    0|0
    • Hersey olabilir Buse belki dürüst degildi belki Eski Sevgilisni kiskandirmak icin beni Kulandi belkide Baska birisi icin Tercigini kulandi yani ögreniyorsunku Buse herseye farkli acilardan bakmak daga Saglikli ama gercekci olmak gerekirse fazla kafa yormaya gerek olmayan bir Konu benim Degerimi Kiymetimi degerimi bilmeyen herzaman Kaybeden birisidir.

Erkekler Ne Diyor 4

• o kız değil, çakma versiyonudur :D böyle insanlar günümüzde çokkk, kendine güveni olmayan, zihniyeti bozuk, ahlaksız karaktersiz olup bir kız taklidi yapan günümüzde çok... herif amma gülmüştür senin mesajlarina:))

0|0
    0|0
    • Ben Mesaj atmadim

• güzel kardesim. ona ilgi duydugunu filan nasıl belli ettin peki? ilk ve son mesaj diyorsun! ben onu anlamadim neyse ya işletmiş seni kesin.

• Kardesim Faceden yazdigimda dedim Acik ve net ben herzaman karsimdaki kisiye acigimdir Düsüncelerimi korkusuzca acik ve net derim Fare Kedi gibi kosmacayla isim olmaz anladin simdi.

• zamane kızlarıı.. yada fake değil "sahte"

1|0
    0|0
  • kız sadece zaman geçirmek için oyalanmış sorun olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kız fake.

0|0
    0|0
Yükleniyor...