Girdabın içindeyim sanki çıkamıyorum.

sevgilimden bugün ayrıldım zaten beraberken sürekli kavga edip barışırdık. ayrıca aşılmaz sorunlarımız vardı ama yinede o mutsuzlukta bile ondan vazgeçemiyordum.bugün tamamen mantığımla davrandım ve ayrıldım ama yok girdabın içindeyim onunlada onsuzda mutsuzum. kendi kendime yetemiyorum onsuz hayat anlamsız.. sosyalleş falan demeyin zaten sosyyal ortamlardayım kurslara falan gidiyorum ama yk olmuyor

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bugün iş yerinde fazla samimi olmadığım yaşça benden çok büyük bir arkadaşım yanıma yaklaştı " yunus hastamısın , hayırdır kaç gündür, eski neşen enerjin yok " dedi, 2 ay oldu, ben dışarıya hiç yansıtmamaya çalışıyordum hatta yansıtmadığımdan emindim buna rağmen beni çok az tanıyan biri durumumu farketti, yakınlarım çok daha net farketmiştir, anlamıştır , uzun lafın kısası istemesende çekeceksin acısını...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevda gelince başa kıvırmak artık boşa git o sevdanın peşinden koşa koşa. Kendin yönetmenliğinle senarya çizmişsin çocuğa başrol vermişsin şimdi pişmanlık duygularını ifade ediyorsun. SOn pişmanlık neye yarar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bugün ayrıldıysan bu hissettiklerin normal. zamanla geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...