Bedduanın tutma olasılığı ve kişiye etkisi?

Bu uzun zamandır başıma gelen bir olay. Ben sabahları kalktığımda saate bakmak amacıyla telefonuma bakarım. Bazen kötü mesajlarla karşılaşıyorum: "Allah belanı versin, Gün yüzü görme inşallah, Adam değilsin vs. vs."

Bu sabah da benzer bir mesajla karşılaştım. Hep farklı numaralardan geliyor bu mesajlar. Atanların kim olduğu hakkında tahminlerim var ama bu ayrı konu. Bu bedduaların bana bir zararı olur mu? Hayatımı etkiler mi? Ahh almaktan çok korkarım ben. Kalbini kırdığım kimler varsa özür dileyip helallik almalı mıyım?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet beddua eden kişi haklıysa tutuyor. Ben 4 kişiye etmiştim 1tanesi istem dışı ilkine "beni asla unutama inşallah geri dönmek için yalvar" demiştim o kişi unutamadı ve geri dönmeye çalıştı,2.sine ağlayarak "beli doğrulmasın inşallah" dedim 3 gün sonra belinin ağırdığını hareket edemedğini söyledi,3.süne "asla mutlu olama beni üzdün hiç bir ilişkinde mutluluk göreme" dedim ve asla mutlu olamadı. 4.ise "kalbimi kırdın" dedim sadece ve yıllar sonra kalp krizinden ölmüş. Biri hakkımda dedikodu yaptı yaşlı bir teyze ağzı felç geçirmiş. Allah'ın sevdiği kuluyum diye hakkatten düşünüyorum artık.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• link Senin sadece Allaha karsi kulluk hakkin yok, kullar arasindada kulluk hakkin var. Bu demekdirki O kulun hakkini yemis olursan, ve ahini almis olursan, anca o kul seni affeder ve hakkini helal eder ise rahata ulasirsin. Eyer bunu böyle devam edersen, birgün sende Allah karsisinda hesap verirken bu kullar teker teker karsina sunulucaktir ona göre mükafat/ cezani cekeceksindir. Ona göre davranmalisin hayatinda.

0|0
    0|0
  • Korkuyosan beddua ettirme o zaman.Can sıkıntısından etmiyolardır.Mutlaka bi şeyler yapmışsındır.Düzelt kendini

0|0
    0|0
  • eğer haklı olarak ediliyosa olabilir ama beddua edenin kendisine döner bedduası.

0|0
    0|0
  • Eger sana beddua etmekte haklilarsa, tutma sansi çok yüksek bence..

Helallik almak, iyi fikirde kabul ederler mi? Kizlara kim bilir ne yapmissindir da böyle mesajlar yolluyorlar sana..

0|0
    0|0
  • Kime ne yaptın =)) Eğer yapan kişi haklıysa ve çok içten yaptıysa büyük olasılık tutar

0|0
    0|0
  • Bazı insanların ahı tutar.

0|0
    0|0
  • "-Gölge-" adli üyeye katiliyorum.

Sen neler yapmissin kizlara ya, haklarini helal ederler mi ki?

0|0
    0|0
    • Etmezler tabi. Bütün bedduaları tuttu herhalde. Kısmetim kapandı. Aşık olamıyorum yahu.

• Allah korusun ya, sen nekadar olumsuz konusuyorsun.. Eger içten af diliyorsan ve bir daha yapmayacaksan eminimki kabul olur.. Ve yalniz ölmezsin.:)

• İnşallah. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• duası ile mi yaşıyorun bedduası ile ölesin

kaynak

kamyon yazıları

0|0
    2|0
  • ne helalliği ya mesajı atanı bulup şikayet edeceksin

0|0
    2|0
Yükleniyor...