Bu gün kimler canınızı sıktı ya da nelere sevindiniz?

Anlatın bakalım kimler neler yaptı? Nasıl bir gündü?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• pkkların yakılma vıdeosu cok hosuma gıttı layıklarını bulmuslar sehıt haberlerı tabıkı canımı sıktı.bunun dışında gazetelerde sehıtlerden cok arda turanın resımlerı olması canımı sıktı.

işyerınde canımı sıkan durum olmadı tam aksıne cok guzel haberler aldım arkadaslarımdan bırının eylulde evlenecegı haberı mesela:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sanırım dünkü sınavda kaydırma yaptım -1 nete kadar düşebilmişim hayatımda yapmadığım bir başarısızlık çok canım sıkıldı.

0|0
    0|0
  • daha yeni çıkmaya başladığım kişinin bi sapık olduğunu çakmaya başladım ve bi şekilde öğrendim.iğğrenç bi gündü.

0|0
    0|0
  • bugün gayeeeeet iyiyim canımı sıkan hiçbir şey yok :)) benim canımı genelde sıkan vatandaş bugün yanımda yok rahatım yani :D

0|0
    0|0
  • küçük kara balığın sonu için düşündüğüm şey canımı sıktı.

0|0
    0|0
  • bugun sadece evde bunaldigimdan sikldim uyudum dinlendim

0|0
    0|0
  • Şehit haberleri canımı çok sıktı.

0|0
    0|0
  • bugün tersimden kalktım sanırım canımı sıkıcak bişeyler muhakakk çıkıyor.bir bitsydi günn

0|0
    0|0
    • eee o nadir günlerden birini yaşıyorsun demek derin nefes almayı dene seni sıkan oldumu :)

• olmazmı dangalağın biri olmadık laf etti etten beter oldu sonra

• Bugün evdeydim, bir film izledim biraz takıldım. Akşam saatlerine doğrı bir kaç aydır her anımızı paylaştığımız bir insanı yolculadım, hiç beklemiyordum aniden oldu.Bana ineceği yerin artık geldiğini ve bir daha yollarımız tekrar kesişine kadar kendime iyi bakmamı söyledi. Biz birbirimizin hayaletiydik, ve hiç görünür olamadık. Şuan buna üzülüyor durumdayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bugün güzel bir gün denetim mühendislerimiz geldi merkezden hoş adamlar muhabbetlerini seviyorum engin bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşıyorlar gelişimlerimize yardımcı oluyorlar

0|0
    0|0
  • dün tff nin açıklamalarına uyuz oldum ş.sizler. Cesaret edemediler . Öte yandan Galatasaray'ın transferlerine sevindim. Sevdiğimiz insan Keita geri döndü

0|0
    0|0
  • Komodo ejderlerine çok sinirlendim. Pis kertenkeleler.

0|0
    0|0
  • Yaşamk en büyük dert zaten

0|0
    0|0
  • Tezimi teslim ettim bugün mutluyum :)

0|0
    0|0
  • sabah kedimi gordum mutlu oldum :)

0|0
    1|1
Yükleniyor...