Kadına bir emanet gibi sahip mi çıkmalı ?

Merbaba canlar;

Düşünüyorum da şu an günümüzde kadını Allah'ın bir emaneti olarak değil de kadını adeta bir zevk objesi, gönül eğlencesi haline getirdiler. Kadın bu duruma kendisi mi geldi ? Yoksa kadını bu duruma erkekler mi getirdi ?

Bunun cevabını çok düşünüyorum..

Kadınların bu kadar bozulmasının sebebi kendileri mi yoksa onlara emanet gibi sahip çıkmayan erkekler mi ?

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• aileden alınan eğitim eksik olmasının nedeni diye görüyorum. çok düzgün bayanlarda var. maymun iştahlı olanlar da var. anı yaşama felsefesini beğenmiş bayan zaten bol. kimse kendi dininden haberdar değil. sonuç olarak kadın kadınlığını cinsellik olarak yaşıyor. erkekler zaten bakıyorum değim yerindeyse piç olmuş.

çok p*rnografik izlemenin sonuçları galiba bu durum. ama şu bi gerçek: artık kimse hani evleneyimde ailemi kurayım düşüncesinde değil. çoğu insan böyle yani bu ülkede. bu duruma gelmesinin sebebi bence çoğunluk olarak bayanlar diyorum..

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim hocam çok güzel bir yorrum.. Aynen katılıyorum harfi harfine.

Kadınlar, kendilerini zelil duruma düşürdüler. Zillete düştüler.

• aynen kardeş..

Kızlar Ne Diyor 11

• kadın bir nesne değil bir birey kadınlar bunu kabul etmedikleri sürece erkeklerde kadınlara obje gözüyle bakmaya devam edecek.

0|2
    0|0
    • Hocam çok güzel yorum.. Peki yani şuan kadınlarımız kendisini bir nesne (seks objesi gibi) mi görüyorlar hakikaten ?

• Peki hocam anladım. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• rica ederim.

• Tabi tabi emanete hıyanet eden bizden değildir sahip çıkın bize:(

0|1
    0|0
  • Önce aile sonra bayanlardan kaynaklanıyor. Eğer bir bayan sınır çizerse erkekte o sınırı geçemez

0|2
    0|0
    • Merhabalar.. Hocam bu güzide yorumunuza harfiyen katılıyorum. VE söylerseniz açıkça diğer arkadaşlar da net anlasınlar. Hangi nedenlerden dolayı bayandan kaynaklanıyor hangi nedenlerden dolayı aileden bunları uzun uzadıya yazabilir misiniz ?

• Çok güzel yorumlae teşekkürler..

Nedense bayanlar şuanki durumlarını içler acısı durumlarını göremiyorlar..

Halen inkar ediyorlar.. Yanlış yolda ekserisi.

• Evet herkes bu örnekleri göre göre alıştı doğal karşılamaya başladılar

• Erkeklerde de suç var kadınlarda da. Kadına tesettür farz malum. Erkeğin tesettürü de göz kapaklarıdır. Herkes yerini ve yapacağını bilse bu bozulma olmazdı. Ama ne yazık ki her gün daha kötüye gidiyor.

0|1
    0|1
    • Hocam sizleri tebrik ederim.. Peki suçun büyğü kimde..

Şeytan'a olta olan kadında mı.. Yoksa oltanın ucuna takılan balıkta mı (erkekte mi)

• mrgoodcat ben de tesettürlü değilim. umarım ileride nasip olur. çünkü buna dair ayetler kesin. örtünme şekli bile anlatılıyor Kur'an da. yürek temizliği elbette en önemlisi.

• Maalesef öyle hocam, dediğini inkar edecek değilliz. Nerde güzel yüzlü bayan varsa ahlaken yoksul. Ama tabiki hem yüzü güzel hem ahlaklı olan da var; fakat bu çok çok nadir denk geliyor.. Çok zor erkek için şu zamanda düzgün bir eş bulmak. Aynı şekilde kadın için de.. Çok zor düzgün bir eş bulmak..

• gnümüzde sağolsun erkelerın çoğu sapıtmış durumda. Bu devırde ınsan bırısıyle sevgılı olmaya korkuyor acaba amacı farklı mıdır dıye.Cunku buna sebep olan erkekleer..

1|0
    0|2
    • Buse hocam erkekler sağıtmış kadınlar melek konumunda sanırım. Erkekleri saptıran kadınların halleri değil midir.. Nitekim erkek durduğu yerden mi sapıtıyor.

Erkeğin psikolojisini bozan o ahlaksızca giyinip sokaklarda şehvet aracı olarak gezen kadınlar hakkında birşey demiyecek misiniz.

• İşte Türk Milletini mahveden bu değil mi hocam.

Özügr bir toplumdayız isteyen erkek isteyen kızın bacaklarına göğüslerine, kalçalarına uzun uzun bakabilir değil mi..

Özgür bir dünyadayız.. İsteyen sevgilislye parklarda yiyişebilir değil mi.. Özgür bir dünyadayız..

İsteyen istediğini yapsın değil mi..

• aynen öyle

• Kadının bi duruma geldiğide düştüğüde yok fakat erkeklerin gün geçtikçe karaktersizleştikleri apaçık ortada ne sahip çıkıyorlar sevgilerine nede duygu denen şeyden bi parça kalmış o eskilerde delikanlı dedikleri adamlardan günümüzde çok az ranstlanıyor artık.

0|1
    0|0
    • Hocam kadınların geldiği durum ortada gittiği durum ortada. 20 yıl öncesiyle şimdiki arasındaki farkı inkar edecek değiliz.

Kadının giyimi dahi değişti. Öyle ki külutlu çorap usulü giysileri dışarı giysisi yapıp o tayt denilen elbiserlel utanmazca arsızca gezen kadınlardan bahsediyorum.. YAni eskiden erkekler kızların peşinde koşardı şimdi kızlar erkeklerin peşinde koşuyır. Bunu inkar edecek değiliz.

• O amaçla giyinen kadının zaten ne istediği bellidir benim söylemek istediğim her açık giyinen dikkat çekmek için giyinmez elbiseyi güzel bulmuştur giyinmiştir insanları bu şekilde yargılamanın bi anlamı yok kimseninde gücü buna yetmez isteyen istediğini yapar da giyer de herzaman fesatlıkla açlıkla bakmamak lazım insanlara ben dar etekli bi kadın görsem yakıştıysa hatun güzelmiş der geçerim ama erkek bakınca kaşara bak der yapıştırır damgayı aradaki fark bu ;)

• YAni evet bende bunu demek istiyorum. Kadın kendisine kötü gözle bakılacağını bile bile neden açık saçık giyinir ki. Sonra birisi gelir tecavüz eder, o açıklığı da güzelliği de başına bela olur.

İnsanlar istediği gibi değil, kendisini yaratanın istediği gibi giyinmekle mükellefler.

• emanet dedigin seyden ben silah, kesici alet falan anlarim. ve evet kadin dedigin sey cok fena bir silahtir. adami donunda sallayabilir. o yuzden sahip cikmaniz lazim.

yohusam uuyle vay efenim kadin benim kaburga kemigimden, vay efendim kendine bakamayacak kadar ezik buzuk edebiyatina girersen kafa korum.

0|1
    0|0
    • Hocam korktum sizden. Eşkıya gibi kadınsınız vesselam.

Kadın'ın fıtraten erkekten bedenen zayıf yaratıldığını inkar edecek değiliz.

• sohbet almış başını gitmiş

• sen souldancerin sorusuna gel :D orada daha fena tartismalar var ehe

• bence sahip çıkmayan erkekler.. erkekler sıkılnca bırakıyor karşısındakinii düşünmeden bu bence haksızlık ya. ya en başta umut verme yada sıkılıp sıkılıp sevgili değiştrme.. dimi oyüzden sizin yüzünüze değişiyoruzz bozuluyoruz.. kısır döngü sanırım erkek üzer kız üzülür. kız üzülünce erkeği üzer sadece parası ve tipi için çıkarız :(

0|0
    0|0
    • Hocam, kadınların erkekleri seçerken; bu erkekte Allah korkusu var gerçekten HakTAn hukuktan haberi olan, Rabbine niyazında olan tam manasıyla Allah dostu bir erkek diye gönül vermediği için maalesef sonucuna katlanıyorlar..

• bozuğuz biz. evet. hadsiz.

0|0
    0|1
    • Estağfirullah. Yarası olan gocunsun hocam.

• "kadınlar" he yarası olan he.

• Yani genelleme değil hocam, çoğullama diyelim.

O kadar tatlı, ahlaklı baş üstünde baş tacı olacak kadınlarımızı inkar edecek değiliz elbett.

• youtubede türk kızlarıyla rus kızların arasındaki fark diye bi videoya yorum yapmıştımda biri bana şöyle yazdı

Türk erkeklerinin Türk kızlarını kendilerince aşağılamaya çalıştığı bir videoda yorumunu gördüm. O gördüklerin hiçbir şey. Türk erkeklerinin Türk kızları hakkında neler yazdıklarını bilmiyor musun? Türk kızlarına "kezban" diye isim takmışlar, akşama kadar dalga geçiyorlar. Sözlüklere "Türk kızı" ya da "kezban" yaz ve gör. Türk kızıyla dalga geçmek için onlarca blog ve site açmışlar. Her gün Türk kızının ne kadar çirkin ve salak olduğunu Avrupalı kızların ise ne kadar güzel ve akıllı olduklarını konuşuyorlar.

Twitter hesapları, bloglar, siteler, hepsinde akşama kadar Türk kızını aşağılıyorlar. Yabancılara karşı bile Türk kızı "kesban" diyorlar.

Türk erkeğinin geneli çirkin suratına bakmadan kendini dünyanın en yakışıklısı zanneder. Hadi tipi kötü bari karakteri güzel olsa, o da yok. Kendi namussuzlukların şahını yapar ama her kıza "kaşar" der. Kendi bakir değildir, illa bakire kız ister. Kendi her bulduğu kadınla yatmak için yırtınır, kendi kız kardeşine nefes aldırmaz... Bunların mı içi iyi?

Türk erkeği karısına çocuğuna sahip çıkıyor denir. Türk erkeği karısına ancak karısı kocasından başkasına bakmazsa sahip çıkar. Yani Türk erkeği evli olduğu halde bulabildiği her kadınla yapar (bu onun erkekliğinin göstergesi!) ama karısı kocasından başka hiç bir erkekle bir şey yapmamış olacak. Yoksa tekmeyi koyar adam o kadına.

Sen Türkiye'de neler oluyor bilmiyorsun

2|1
    0|0
    • Anlıyorum hocam sizleri. Dedikleriniz güncel hayatın ortasında. Şunu da unutmadan dipnot düşüyüm. Erkeğin karısını aldattığı varlık da bir kadın. Erkeğin fuhuş yaptığı varlıkda bir kadın. Olta'ya yem olup erkeğin önüne kendisini sunan da bir kadın.. Şuan günümüzde kadınların seks objesi gibi olması kadını özgürleştirelim misyonunun bir parçası mıdır acaba..

• niye öyle olmuş bilemiyorum artık Allaha şükür ben öyle değilim.. Allah akıl vermiş kullanmak lazım

• Onlara emanet gibi sahip cikmayan erkekler... ben namusumla yasayan biriyim ama 2 yil once tecavuze ugradim kim oldugunu bile bilmiyorum simdi benim ne sevmeye ne sevilmeye hakkim var iste bu yuzden erkeklerde sorun

0|0
    0|0
    • Büyük geçmiş olsun hocam.

Araştırıyorum merak ediyorum. Kadın tecavüze uğradığında durumu ne şekildeydi.. Açık saçık bir elbie mi giyiniyor ve tahrik ediyordu, dar dar giysiler mi giyinip tahrik ediyordu kadınlarımızı tahrik unsuru olarak gösteriyorlar hazıları, onun için merak ettim. Tekrardan büyük geçmiş olsun.

• Anladım hocam. Gizlilik konusunda sıkıntınız olmasın hocam, Allah'tan korkan insanlarız. Kimseyi kimseye teşhir etmeyiz. Nihaeyinde vicdan sahibiyiz.

Ve umarım o tecavüzcü bulunmuştur ve cezasını çkeiytordur.

• Merak ettiysen soyleyim o kisi bulunmadi bunu henuz ailem bile bilmiyor soylemedim cok yakin bi arkadasimin israrlariyla doktora gittigimde bunu ispatlamak icin gec kaldigimi soyledi hepsi bu benim gelecegim ve hayallerimde bu kisinin yanina kar kaldi..burasi Türkiye...

Erkekler Ne Diyor 4

• herkes bir degil sütü bozuk çok ama bi okadarda adam gibi admlar vardır herzamn olucaktır sahip çıkmak şart tabi erkeksen

0|1
    0|0
  • kadın önce bir kendine sahip çıksın ondan sonra bizler çıkarız...

0|1
    0|0
  • Bir emanet de değil, bir obje de.Ayrıca nesi bozulmuş ki kadınların?

1|0
    0|2
  • acırım o erkeklere (bizlere)

önce kadın bozulur (iyi kural- hadis vs)

sonra bakmıyo diye ağlayacak baksan başka bişey :) ben bi kere bakacamda sen yüz kere gösteriyosun. şöle yapabilinir o zaman bende açarım olur mu :) (demeyim onuda)

kızlar bakıın :) (a aaaa bakıyo) örnek olarak yani

0|0
    0|0
    • hepsininde hakkını yemeyim ama

Yükleniyor...