Sporun 2. ayında olan vücut nasıl?

Spora baslayalı 2 ay oldu ilk basladıgım hallerimi koyma geregi duymadım cok kötü cunku :) gerci suanda da iyi sayılmaz fakat eskiye nazaran yine iyi

http://i.hizliresim.com/vQp3PO.jpg

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• 2. aya rağmen iyi

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim gerci kilo alamıyorum alabilsem.. daha iyi olacak :)

Kızlar Ne Diyor 1

• gelişme var devam et

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim biraz kilo alabilirsem sanırım daha iyi olacak

Erkekler Ne Diyor 5

• Gelişme var

0|0
    0|0
  • Böyle başlıkları " nasılım? " etiketi altında koyarsak daha iyi olur bence.

BKZ;

Nasılım?
    Güzel miyim? Yakışıklı mıyım? Dudaklarım nasıl? Adonislerim yeterli mi? Eh, giderim var mı? Artık bu sorular için yeni bir konu etiketimiz var: Nasılım?

Bu sorulardan sıkılanlar da Nasılım konusunu engelleyerek artık sonsuza dek bu soruları sitede görmeyecekler. Hayırlı olsun :)

"Nasılım?
    Güzel miyim? Yakışıklı mıyım? Dudaklarım nasıl? Adonislerim yeterli mi? Eh, giderim var mı? Artık bu sorular için yeni bir konu etiketimiz var: Nasılım?

Bu sorulardan sıkılanlar da Nasılım konusunu engelleyerek artık sonsuza dek bu soruları sitede görmeyecekler. Hayırlı olsun :)"

0|0
    0|0
    • benim derdim nasılım diyip ego tatmini olmadıgı icin spor baslıgına atım.. cunku spor yapanların tavsiyelerini almak icindi... sen galiba anlamadan etmeden akıl vermeye calısıorsn bana :)

• afedersin ben öyle sosyal kelebek gibi burada cirit atmıyorum ondan bilememişim sayın bilgili.. ondandır böyle yazmam

• Yorum istiyorsan, ilk ayda gerçekten mükemmel bir gelişim sergilemişsin.

Altyapın olduğu bariz belli. öğünlerinde 25 gram protein alımına dikkat etmelisin. Öğün başı 25 gram protein maximumdur. Geri kalan protein sende yağlanma yapacaktır dikkatli ol :)

• Gelişme var.

0|0
    0|0
  • Sadece spora bağlı değil bu iş iyi beslen özellikle sıvı tüketimine dikkat et yeterli miktarda su iç şu an normal hala vücudun sanırım kiloluydun.

0|0
    0|0
    • aslında kilolu degildim fakat sarkıkdı vücut yeni yeni kütlesel bir artıs var kiloda da zamanla degişiklik olmaya basladı dedigim gibi 2. ay daha olmadı bu hale sokabildim. sadece

• Omuz ve göğüs ağırlıklı çalış, kanat ve pazuyu araya sıkıştır, karın kaslarını da beklet omzun çıkmadan çok kötü bir görünümü olur.

0|0
    0|0
    • omuz ve gögüs yuklenmiştim omzumu sakatladım simdi cok yuklenemiyorum gögüs icinde cok yavas ilerliyor beslenmeden dolayı fakat kanat icin hala birsey yapabilmis degilim dedigim gibi 1.5 ay oldu daha anca bu hale geldim ilk gittigimde resim almamıştım... fakat cok sarkıktı vücudum

• Omuzunu eskisi gibi kullanana kadar ara ver derim. Çünkü karın hareketleri dışında bütün hareketler omuzu çalıştırır ve daha büyük veya kalıcı bir hasar almaman için benim tavsiyem iyileşmesini beklemen olur

Yükleniyor...