Alex De Souza ile Aykut Kocaman arasındaki sorunda kim haklı?

Alex gibi bir futbolcuya sahipsen mutlaka oynatmalısın Alex gösterdiği tepkide haklı mı diyorsunuz yoksa Aykut Kocaman takımın teknik direktörüdür istediği oyuncuyu oynatır istediğini oynatmaz.Oynatmak zorunda değil mi diyorsunuz.Anket de ekliyorum onu da doldurursanız sevinirim.

• Alex Haklı
    100% (2)43% (3)56% (5)Oy Ver
  • Aykut Haklı
    0% (0)57% (4)44% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Alex haklıyken haksız duruma düşer susmazsa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alex haklı bence.:))

0|1
    0|0
  • Alex,Alex,Alex !

0|0
    0|0
  • Tabiki Alex Aykut toplam 140 golu oldu Fenrde alex in ise 136 ?Kaptani oynatmamak nje demek yedekte tutmak Moskova macinda

0|0
    0|0
    • ablam ne diyon sen

• iyi de o önemli değil ki aykut kocaman fenerde hiç gol atmamış hatta hiç top oynamamış da olabilir ama sonuçta şu an fenerbahçenin teknik direktörüdür.alex'de 25 yaşında değil gelmiş 36 yaşına.aykut hoca 36 yaşındaki bir futbolcuyu her maç ilk 11'de oynatmak zorunda değil.alex'in de 1 maç oynamadı diye hocasına hakaret etmeye ve ortalığı ayağa kaldırmaya hakkı yok bana göre

Erkekler Ne Diyor 8

• Hoca var hoca var, bkz link

Kaptan var, kaptan var bkz link

0|0
    0|1
    • bu sorumun cevabı değil ayrıca bülent kormaza lafım yokda terim kendini beğenmiş kibirli şov yapmak için sürekli yapmacık jest mimikler yapan şovmenin teki günahım kadar sevmem

• Alex in biryerlerini kaldırdı taraftar trip atıyor, hoca dilediğini yapar adamı dinlemek zorunda. Aykut hoca da öyle. Ben karşılaştırma yaptım.

• Moskova maçından önce olduğu için 2side haksız

0|0
    0|0
  • aykut ta kendıne göre alex te kendine göre aykut hoca hızlı orta saha hızlı koşan adamlar istiyo alex te koşmuyo ama zekasıyla oyunu yonlendırıyo ve kaç yılın ardından en iyi en gözde oyuncuyken birden yedek kalınca neye ugradıgını sasırdı sonunda ki olaylarda patlak verdi iyiden iyiye

0|0
    0|0
  • aykut hoca haklı. alex inde geçmişte yaptıklar yadırganamaz . ama aykut hocann oyun stilide hızlı çıkan . hücüm gücü yüksek olan bir takım kurmak istiyor. zaten alex in de 1 sen si kaldı fenerbahçede . şimdiden onsuz oynamaya alışmamız gerek. ama alexi takımda görmek isterim hele bi de günün de olrsa kimse tutamazFENERBAHÇEYİ.

0|0
    0|0
  • Aykut Kocaman haklı.

0|0
    0|0
  • Alex'in haklı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • alex

0|0
    0|0
  • kralex