Aylar sonra eski sevgilinin gizliden aramasındaki amaç nedir?

Aylar sonra eski sevgilinin gizliden aramasındaki amaç nedir? arkadaşlar benden haber alacağı tek nokta telefon oda gizliden arıyor o olduğuna eminim numaramı tek o biliyor çünkü ama açamıyorum telefonu korkuyorum tekrar aynı hataya düşmekten sesini duyunca kötü olmakatan tabi ses vercekmi bilmiyorumda :D

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni merak ediyor olmasindan kendinin vermis oldugu karar vehautda hata onu belkide Mutsuzluga itti ve bu yüzden merak edip Senin ne yapdigini ögrenmek icinde aramis olabilir.

Neden nicin ayrildiniz o Sizin özeliniz.

Ama bence hic bulasma derim . Görüsmen ilersi icin hic Saglikli olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kim ayrildi? senmi o mu? ve neden?kac ay kac yil birlikteydiniz... benim sevgilim beni 5 sene sonra terk etti hic merak etmiyor umursamiyor ölceksen öl diyor.. benim hayatim kaydi.. acaba sakinlesire oda beni ararmiki

0|0
    0|0
    • o ayrıldı hiç suçum yoktu üstelik 1 bucuk sne brbrdk

• Insallah o gitmeden arar beni alladan şu an baska hic birsey istemiyorum. Vok seviyorum allah dua ediyorum o imithan olmasin benim icin onu kaderimden almasin ben bu yuku tasiyamam dayanamam

• diodum bende yaşıyamam falan ama yaşıosun için acıya acıya ağlaya ağlaya belki ama unutamıosun hani biri ölse 40 mum yanarmışya içinde ve hergün biri söner ama 40.hiç sönmezamiş öyle oluo insan acıtsada canını eskisi gibi değil alışıosun ..

Yükleniyor...