Özür dilemem işe yarar mı?

bir arkadaşım (o zamanlar en iyi arkadaşımdı) bana hoşlandığım çocuk hakkında bir şey söyledi. bu çocuk benim arkamdan konuşup dalga geçiyormuş. ben de inanıp onunla tartıştım. arkadaşlarının yanında. normalde böyle bir şey yapmam ama sinirden o an onu yapmak mantıklı geldi. sonra başka birinden arkadaşımın bana yalan söylediğini öğrendim. aslında tartışma bittiği anda pişman oldum hele bir de öyle birşey yapmadığını öğrendiğimde pişmanlığım daha da arttı ne yapmalıyım. özür dilemelimiyim. özür dilesem, anlatsam arkadaşımın yaptığını beni affeder mi?

Güncellemeler:
normalde tartışmadan sonra hiç konuşmamıştık ama kursta aynı sınıftaydık ve aramızda kısa bir konuşma geçti ama kurs bitti 3 haftada. devam etseydi daha fazla konuşabilirdik. kurs boyunca bana hiç ters davranmadı. yani barışma ihtimalimiz var gibi. ama yine de tersler falan diye korkuyorum.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Eger gercekden sana deger veriyorsa biraz kirilmisda olsa Sana bir sans verir.

Gerci sansla alakali bir durum degil Olgunlukla alakali.

Eger olgun bir kisilige sahipse Sorun cikmaz barismanizda.

Ama Seninle sadece Gönül eglendiren birisi ise ozamaan Seninle barisirve zaman gecirir kulanir. O yüzden barisdiginizda herseye müsade etme kendini koru,

0|0
    0|0
    • hmm anladım teşekkürler :)

• içim rahatladı biraz teşekkür ederim :) umarım affeder.

• Eder eder simdi Senin stress icinde olmadigi bir zamanda barisman onunla.

Sakin ol Stress yapma benide haberdar et.

Adim Kaya ise Barisirsiniz

• milletin içinde çocuğu rezil ettinse çocuğun yerinde olsam affetmem..ama ufak tefek birşeylerse sorun olacak şeyler değil.hakaret etmedinse git gene arkadaşları varken yanında özür dile..en azından arkadaşlarımın yanında rezil edip gizli saklı özür diliyorsun demez..

0|0
    0|0
    • bunu ben de düşündüm. olabilir aslında.

• olur olur merak etme..cins birisi değilse gelmiş kız özür dilemiş daha ne..her bi haltı yeyip özür dilemeyen kızlar da var..hata yapmışın olabilir.sen özürünü dile.gerisi ona kalmış.üstünden at sen :)

• anladım ben üstüme düşeni yaparım kararı kendisi verir .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...