Çocuk yapmak istiyorum, size bunun için erken olur mu?

On dokuz yaşımdayım, üç senedir birlikte olduğum kişi ile evlendim o da yirmi dört yaşında.

her neyse. şimdi ben biraz bu tarz konulara hep uzaktım, ailenin en uçarı hiç evlenmez bu diye bakılan kızıydım, annem hep öyle derdi yani.

Çocuk yapmak istiyorum, size bunun için erken olur mu? ve bunu eşime nasıl kabul ettiririm, yani hiç açmadık bu konuyu. ikimiz de korunuyoruz.

Sizce o da ister mi? söylesem tepkisi ne olur? :)

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• kuzenim de geçen sene evlendi 19 yasında. hepimizi sasırttı çünkü o da uçarı evlenmez denilcek biriydi. ve hemen çocuk yaptı. masallah ama dünya tatlısı bişey. ama sorun şu ki gençliğinin içine etti. çocukla uğraşmaktan onun neden sürekli durmadan ağladığına kafa yormaktan yaslandı resmen. eşiyle birlikte dışarı çıkalım diyoruz plan yapıyoruz bebeği annesine bırakıyo ama biz tam gecenin başındayken telefon geliyo bebek durmuyo diye. yani iyi yanları da var kötü yanları da. bence erken davranma derim biraz gençliğinizi yasayın. yoksa bebek size adım attırmıyo.

3|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Selam basdan Mutluluklar dilerim Size temenim Mutlu bir Hayatinizin Sonsuz olmasi.

Evlenmeniz bir hafda olmus vede ikinizde genc yasdasiniz Sizlerin yaslarinda sormaniz gereken sunlar olmali böyle bir adim atmadan önce hangi konumdayim nasilmi yani söyle yani.

Simdi Kocanin Madii is olanaklari neler Dügün yapdiniz Dügünden Borcunuz ödemeniz gereken Sorumluklariniz varmi. Oturdugunuz Ev Sizinmi Yoksa kiradami oturuyorsunuz.

Cocuk iciin güzel zemin hazirlanmasi lazim bunlar mevcutmu.

Cocuk demek Hayatinizda Kisitlamalar demek buna hazirmisiniz .

Herseyi gecdim birde Sabirli bir sekilde bakin bakalim Evliliginiz nasil gidiyor 1 sene aradan gecsin ondan Sonra Cünkü Sevgiliyken yasadiklarinizla Evlilikde yasadiklariniz bir olmuyor.

Anlata bildimi .

Cocuk güzel hayatda en mahsum birey o bireye gelecek veremedikden sonra Dünyaya getiripde onuda Mutsuz etmek güzel ahlakli bir davranis olmaz.

2|0
    1|2
  • en az 2 sene bekle..biraz gençliğinizi yaşayın..

Allah ömür sağlık versin ilerde zaten yaparsınız

evlat çok güzel bişey ama sorumluluğu da ağır...

biraz evlilik tecrübesi yaşa...30 yılda çıkıyo olsanız aynı evde yaşamak farklı..alışın iyice birbirinize..tartın kendinizi..hazır olduğunuz da bismillah deyin çalışmalara başlayın..

mutlu bir yuva sürdürmen dileğiyle.

1|0
    0|2
  • Allah ömür boyu mutlu mesut etsin. İlk sene gezip beraber güzel anılar yapmanızı tavsiye ederim.

Ancak ikinci sene mutlaka çocuk düşününün.

İlerde genç yaşta anne-baba olmanın hem kendiniz hemde çocuğunuz için ne kadar önemli olduğunu anlarsınız.

2|0
    1|2
  • Bence erken.İkimiz de korunuyoruz derken onu anlamadım tam.

0|0
    1|2
    • çocuk olmasın diye yani

• İkiniz de derken tek taraflı korunma yeter o açıdan söyledim ama çok erken sana en az 3 yıl bekle derimn.

• flört dönemindeki erkek/kadın farklidir, evlenince farklidir, bekle bana kalirsa, kadınlık bir otursun üzerine. ha dersen ki ohoooo biz bayadir kem küm, o zaman yaşın daha cok erken, çocuk bakmak zordur 22-23 yaştan önce kaza kursunu olmazsa çocuk çalışmalarina başlamayin.

0|0
    0|0
  • -Durda Malın tadını çıkaralım be kadın.

0|0
    1|0
  • o işi yaparken telefonla ks ekibine bağlan, onlar fikrini sunsun. anlık destek.

0|0
    2|2
    • hangi gerzekler bu soruda cevap veren erkeklere toptan eksi veriyo. bi tarafınıza bişey mi batıyo. allahın gerzekleri.

• ben de anlamadım

• Gizli Kullanıcı bacı: kocanı tanımıyoruz bişey diyemeyiz lakin 20 yaşında anne olmakta gayet normal bişey.

0|0
    1|0
  • dene bakalım sor

0|0
    1|2
  • Bence çok erken.Sen daha kendin çocuksun.Biraz evliliğin ve evde yalnız yaşamanın keyfine varın.Çocuk olunca çok şey daha zor olacak.

0|0
    1|2
  • evleneli bir hafta olmuş.çocuk işini elaleme mi soruyorsun? çocuk olduğun burdan belli..4-5 sene yapma sen çocuk aman..

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence bekle biraz genç anne olmak güzeldir ama çocuk ayağını bağlar önce gezin yaşayın evliliğinizin tadını çıkarın.

1|0
    0|0
  • erken

1|0
    0|0
  • daha yenisin en az 1 sene bekle

1|0
    1|2
  • çok erken değil mi yahu . yerinde olsam 23 yaşımı beklerdim .

1|0
    0|0
  • ucma artik.

0|0
    1|0
  • safım benim

1|0
    2|2
  • zaten erken evlenmişsin bir de çocuk mu diyorsun :D

2|0
    1|2
  • şu kız milleti evlenmeye çocuk yapmaya amma meraklı oluyor...sıtkım sıyrıldı.

1|1
    1|1
    • yok yapmaya korkanı da vardır .. ilk geceden korkanları olduğuna göre,doğumdan korkanlar da vardır..laf olsun diye soruyorlar nerde 5-10 doğuran eski kadınlar :)))

• canım 22de dusun en azından daha çok kucuksun

1|0
    1|2
  • evliliğin tadını çıkar daha çok erken .

2|0
    0|0
  • çok erken. coşma bi sakin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...